Ses Düzenleme

Amadeus Pro 2.6.2 (2246) Mac

Hakkında

Mac’inizi canlı ses kaydı, iPhone zil sesleri oluşturma, bantları ve kayıtları dijitalleştirme, çeşitli ses formatları arasında dönüştürme (MP3, MPEG-4 AAC, AIFF, WAVE, WMA, CAF, FLAC dahil) için ilgili herhangi bir görev için kullanın , Ogg Vorbis), iTunes müzik arşivinizi remastering, internet akışlarını kaydetme, vb.

Olağanüstü doğrudan disk yetenekleri ve dalga biçimi önbellekleme sayesinde, keyfi özellikteki büyük seslerdeki düzenlemeler, tam özellikli bu çok kanallı editör ile yıldırım hızında gerçekleştirilir. Büyük seslerin ele alınması, ayrıca, işaretleyicilerin kapsamlı desteği ile kolaylaştırılmaktadır.

Amadeus Pro, bir dizi dahili ses efektine (ekolayzer, hız ve zift değişimi, eko vb.) Sahip olmakla birlikte, yetenekleri, Ses Üniteleri ve VST eklentilerinin desteği ile keyfi olarak genişletilebilir.

Özellikleri

Profesyonel kalitede dalga biçimi düzenleyicisinden bekleyebileceğiniz tüm fonksiyonların yanı sıra, Amadeus Pro’nun özellikleri:

– Parçalar kolay yerleştirme için birden fazla klibe bölünebilir
– Ses Birimleri gerçek zamanlı olarak yıkıcı olmayan parçalara uygulanabilir
– Akıllı düzenleme
– Zamanlanmış kayıtlar
– Güçlü toplu işlemci
– İnternet akışlarından doğrudan kayıt
– Tam zamanlı gerçek zamanlı ve çevrimdışı ses analiz araçları

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.6.6 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

15 MB .dmg





Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.