Programlama - Geliştirme

Atlassian Confluence 6.15.4 Mac


Hakkında

Tüm çalışmalarınızı tek bir yerde oluşturun, işbirliği yapın ve saklayın

Belge ve dosya paylaşım araçlarının aksine, Atlassian Confluence açık ve erişilebilir olup 
ekibinize ve şirketinizin birlikte en iyi şekilde çalışmasına yardımcı olur.

Çalışma alanın, senin tarzın

Confluence’ı ekip çalışması için güçlü bir araç kılan şeyleri görün

Sadece metinden daha fazlası

Toplantı notlarından ve ürün gereksinimlerinden pazarlama planlarına ve İK politikalarına kadar her şeyi oluşturun. Boş bir sayfa veya özelleştirilebilir bir şablonla başlayın ve çalışmanızı hayata geçirmek için resimler, videolar ve gifler içeren bir kişilik ekleyin.

Çalışmayı düzenli tut

Bir dokümanın en güncel versiyonunu ararken zaman harcamak mı? İlgili sayfaları, yalnızca sizin veya herkesin erişebileceği özel bir alanda gruplayarak düzenleyin. Güçlü arama ve yapılandırılmış sayfa ağaçları, içeriğin her zaman kolay ve erişilebilir olmasını sağlar.

Bağlam içinde geri bildirim

Gözden geçirme işlemini hızlandırın ve çalışmayı ileriye taşıyın. Sayfaları ortak bir şekilde düzenleyin, satır içi ve sayfa yorumları aracılığıyla geri bildirim verin ve alın, @ yardımına ihtiyacınız olan bir ekip üyesini belirtin ve ekibinizin verdiği kararlara daha fazla görünürlük elde edin.

Confluence ile kendinizi güvende hissedin

Confluence ile başlamanıza yardımcı olmak için web seminerimizi izleyin! Özelliklerden ve nasıl yapıldığından en iyi uygulamalara kadar her şeyi öğrenin.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

544 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.