Ses Düzenleme

Boom 3D 1.3.4 Mac

Hakkında

Boom – Mac için ekolayzır, aslında sesi iyileştirir.

Boom 3D adlı yeni bir ürün “daha ​​büyülü” oldu, daha heyecan verici ve 3D surround sesini temsil ediyor.

İnternette film veya video izlerken sık sık ses ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız, sesli sohbette sohbet ederken veya yalnızca müzik dinlerken, Boom ihtiyacınız olan şeydir. First Boom, taşınabilir cihazların standart sesi arzu edilenden çok fazla kaldığı için MacBook ve MacBook Air sahiplerine uyar.

Boom, Mac’inizdeki tüm uygulamalarda film ve müzikteki ses kalitesini büyük ölçüde artırır. Mükemmel bir ses elde etmenizi sağlayan özelleştirilebilir bir ekolayzere sahiptir, uygulama güzel bir arayüze sahiptir.

Boom 3D, özellikle uygulamanın yüklü olduğu bilgisayar için ve kullanılan ses yoluna göre kendi kendine kalibrasyon yapabilme özelliğine sahip akıllı bir arayüz olan parametrik ekolayzerin güzel bir uygulamasıdır. Uygulama ses çıkışı kalitesini artırmak için çeşitli şaşırtıcı ses efektleri kullanarak, modern bir kontrol sistemi ve benzersiz EQ sunuyor.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

45 MB .dmg

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.