Aksiyon - Macera

Borderlands 2 1.8.5 Mac

Hakkında

Borderlands 2  55’den fazla editoryal ödülü kazanan, eleştirel beğeni toplayan Borderlands 2, çılgın Vault Hunters’a yeni bir ateş çağı ve yağma dönemi getiriyor!

App Store için Borderlands 2, SADECE GameCenter arkadaşlarınızla ortak çalışmanıza izin verir. Steam ve Mac App Store sürümleri platformlar arası oyunlar için uyumlu değil.

Borderlands 2, First Person Shooter ve Role Playing Shooter tarzının gerçek evrimini oluşturmak için Role Playing türlerinin farklı karışımlarını desteklemektedir. Borderlands 2, görsel olarak çarpıcı, ustaca üretilmiş silahlar, kalkanlar, el bombaları, eserler, düşmanlar ve daha pek çok şeye sahiptir. Pandora’nın yaşam gezegenindeki tüm yeni ve şaşırtıcı ortamlara özenle hazırlanmış ve bağlı bir hikaye boyunca alınacak dört yeni karakter sınıfından birini seçin.

Özellikleri

  • ingilizce
  • Fransızca
  • Almanca
  • İtalyan
  • İspanyolca – İspanya

Bu sürümde, dil seçim değişkeni boş bırakılmıştır; bu, sisteminizin oyun dilini otomatik olarak seçmesini sağlar. Sistem diliniz oyun tarafından desteklenmiyorsa, İngilizce olarak başlayacaktır.

Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi versiyonu: 10.12 (Sierra)
İşlemci tipleri (ler) ve hız: 2.4 GHz
minimum Intel RAM: 4 GB
Video RAM: 256 Mb

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

28.69 GB .zip

Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.