CD - DVD

DVD-Cloner 2019 v6.30.713 macOS


Hakkında

DVD-Cloner 2019 6.30.713, dünya çapında Mac için en iyi DVD kopyalama yazılımının en yeni neslidir. Mac’teki DVD filmlerini kayıpsız kalitede Mac’te kopyalamanıza / klonlamanıza / yazdırmanıza olanak tanır. Yepyeni arabirimler Mac için DVD kopyalamayı eskisinden çok daha kolaylaştırıyor.

Ayrıca, DVD filmlerini kısıtlama olmadan kopyalamak için CSS, RE, RCE ve bölge kodları gibi çeşitli DVD kopya korumalarını kaldırabilir. Orijinal DVD diskinizi tekrar kullanmadan, yanmış DVD’den özgürce başka bir kopya çıkarabilir.

DVD-Cloner 2019 6.30.713, 1: 1 DVD kopyası, tam film kopyası, yalnızca film kopyası, bölünmüş kopya ve film için özelleştirilmiş kopyalar yapabilir. Yenilikçi UMT ™ ile, en son DVD filmleri kolayca yedekleyebilir. Ayrıca gelecekte bir DVD oynatmayı başka bir boş DVD diske veya sabit diske VIDEO_TS klasörü ya da gelecekte ISO oynatma için bir ISO dosyası olarak kopyalamayı da destekler.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

27 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.