Fotoğraf

DxO PhotoLab 3 ELITE Edition 3.0.0.21 macOS


Hakkında

DxO PhotoLab 3 ELITE Sürümü 3.0.0.21 (DxO Optics Pro idi), istediğiniz zaman manuel olarak ince ayar yapabileceğiniz eksiksiz bir akıllı yardım düzeltme seti sunar. Fotoğraflarınızın her yönü üzerinde kontrolü ele alın: gürültüyü etkili bir şekilde kaldırın, ışık kısıtlamalarından kurtulun, renk ayrıntılarını kurtarın, karmaşık optik düzeltmeler uygulayın ve ayrıntıları geliştirin.

DxO PhotoLab 3’ün yeni HSL (Ton, Doygunluk ve Parlaklık) Aracı, daha yaratıcı ve doğal görünümlü görüntüler üretmenize yardımcı olabilecek renkleri yönetmenin heyecan verici ve mükemmel bir görsel yoludur. Yeni DxO ColorWheel, turuncu ve mor dahil sekiz ayrı kanaldan renk aralıkları seçmek için kullanabileceğiniz harika bir renk ayarlama aracıdır. DxO ColorWheel, renk değerlerinde ince ayar yapabilir, yedek renkleri seçebilir ve hatta gerçekten belirgin efektler için geçişleri ve renk tonlarını ayarlayabilir.

Özellikleri

DxO Akıllı Aydınlatma
DxO ClearView
DxO PRIME
Optik Düzeltmeler
U Noktasına Giriş

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

332 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.