Fotoğraf

DxO PureRAW 2.0.0.48 MacOS


Hakkında

DxO PureRAW Basitçe daha iyi RAW dosyaları, Adobe Photoshop ve Lightroom® ile RAW dosyalarınızı daha da fazla olanak sağlayacak şekilde geliştirin.

Adobe Photoshop ve Lightroom’un RAW dosyası düzenleme kapasitesinin kilidini açın

DxO’nun özel demosaicing, gürültü giderme ve lens hatası düzeltme teknolojileri sayesinde Adobe Photoshop, Lightroom veya diğer programlarda rötuş yapmadan önce daha iyi RAW dosyaları oluşturun.

Saf, kusursuz ve gürültüsüz RAW fotoğraflar

DxO PureRAW’ın yapay zekası, ayrıntıları korumak ve gürültüyü ortadan kaldırmak arasında mükemmel bir denge kurar. DeepPRIME teknolojisi bu sorunları sizden önce ve sizden daha iyi çözer.

Lensleriniz en iyi düzeltmeleri hak ediyor
DxO’nun özel olarak tasarlanmış optik modüllerini kullanarak ekipmanınızdaki kusurları otomatik olarak düzeltin.

Eski RAW dosyalarınızı kurtarın
Düşük görüntü kalitesi, gürültü veya netlik eksikliği nedeniyle kenara ayırdığınız eski fotoğraflarınızı düzenlemeye geri dönün. DxO PureRAW size bir şans daha veriyor.

Mükemmellik ayrıntılardadır
Geniş formatlı fotoğrafların keyfini çıkarın: DxO PureRAW, yakaladığınız her dokunun tüm ayrıntılarını ve inceliğini ortaya çıkarır, böylece inanılmaz derecede saf fotoğrafların keyfini çıkarabilirsiniz.

Yumuşak, grensiz bokeh
Fotoğraflarınızın bulanık alanlarında kameranızın oluşturduğu “parazit” greni kalıcı olarak silin. DxO PureRAW, resimlerinize inanılmaz bir yumuşaklık katar.

Fotoğraf düzenleme basitleştirildi
DxO PureRAW’ı her zamanki düzenleme yazılımınızdan önce kullanın ve yalnızca birkaç tıklamayla RAW dosyalarınızı DNG dosyalarına dönüştürün; tüm bunları kaydırıcılar veya karmaşık ayarlamalar olmadan yapın.

Sistem Gereksinimleri

  • Intel, 64 bit işlemci
  • macOS 10.14 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

310 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.