Araçlar- Çeşitli

ExpanDrive 7.4.0 macOS


Hakkında

ExpanDrive 7.4.0, PC’nize takılı bir USB sürücü gibi çalışır. Uzak bilgisayarlardaki dosyaları, en sevdiğiniz programların içinden (dünyanın yarısı uzakta bir sunucudayken bile) açın, düzenleyin ve kaydedin. ExpanDrive, bilgisayarınızdaki uzaktaki verilere şeffaf bir şekilde bağlayarak her bir uygulamayı geliştirir.

ExpanDrive 7 şimdi bulut için en iyi ağ sürücüsü ile birlikte inanılmaz derecede güçlü bir bulut depolama tarayıcısı ve aktarma uygulaması içeriyor.

Explorer’a SFTP Ekleme ExpanDrive ile, herhangi bir uzak dosya sunucusuna doğrudan Explorer’dan, hatta komut satırından güvenle erişebilirsiniz. Sadece dosya aktarımı için ayrı bir SFTP istemcisi açmanıza gerek yok. ExpanDrive, PC’nizdeki tüm uygulamaların verilere erişme yolunu genişletir. Grace ile yeniden bağlanın Bağlandıktan sonra bağlantıda kalırsınız. Erişim noktalarını değiştirirseniz veya bilgisayarınızı uyku modundan çıkarırsanız, bağlantıda kalırsınız. Sağlam ağ çekirdeğimiz, bir bağlantı varsa, sürücünüzün kullanılabilir olmasını sağlar. Gülünç Basit – sadece işe yarıyor Müvekkilimiz çok basit – sunucuya yüklenecek veya yapılandırılacak bir şey yok. Karmaşık talimat yok. İdari güçlük yok. Uzak dosyalarınıza güvenli bir şekilde erişmek için mevcut giriş bilgilerinizi kullanın.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

105 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.