Araçlar- Çeşitli

iCollections 5.2.1 Mac

Hakkında

iCollections, masaüstünüzü düzenli tutmanıza yardımcı olan uzmanlar tarafından tasarlanan bir uygulamadır. Uygulamanın benzersiz özellikleri, Mac kullanıcıları için masaüstünü düzenlemenin en popüler yöntemidir.
ICollections, masaüstünüzde alanlar oluşturmanıza izin verir; böylece simgelerinizi sıralayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Bu, dosyalarınızı (görüntüler, belgeler, ekran görüntüsü, uygulamalar vb.) Organize ve bulması kolay olacak şekilde ilgili öğeleri bir arada tutmanıza yardımcı olur. ICollections Retina ekranını destekler.

iCollections, kullanıcıların masaüstünüzdeki resimlerini (slayt gösterisi olarak bile) görüntülemelerine olanak tanır. Her koleksiyon ve fotoğraf çerçevesi, Mac kullanıcılarının kendi masaüstünüzü oluşturması için eğlenceli ve kişiselleştirilmiş bir yol sağlayarak, kullanıcı tercihlerine uygun stil ve renk dahil olmak üzere özelleştirilebilir.

Masaüstünüzde bir resim çerçevesi oluşturmak için ana menüden Fotoğraf Çerçevesi’ni seçin. Fotoğraf çerçevesi, resimlerinin bir koleksiyonunu örneğin bir slayt gösterisi olarak görüntüler. Her gün yeni fotoğraf. Sadece fotoğraf klasörü veya fotoğraf albümü © uygulamasını seçin ve en güzel anlarınızı kontrol edin.

ICollections yalnızca masaüstündeki dosyaları ve klasörleri canlı bir şekilde depolamak için bir yol sağlamakla kalmaz, aynı zamanda zaman yönetimi görevlerinin etkinliğini artırmanın ve her şeyin ultraorganizado olduğu optimize edilmiş bir masaüstü sağlamanın bir yolunu sunar.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

16 MB .zip

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.