Ses Düzenleme

Initial Audio AR1 Reverb v1.0.1 MacOS

Hakkında

Initial Audio AR1 Reverb 1.0.1, her türlü enstrümanda harika ses çıkarmak için tasarlanmış algoritmik bir yankı eklentisidir. AR1, Piyanolar, Çanlar, Gitarlar ve Vokallerde inanılmaz ses çıkarır, aynı zamanda Synthesizer kabloları gibi daha sentetik seslerde de ses çıkarır. Atmayı düşündüğünüz herhangi bir ses kaynağı için bu sondajı doğru yapmak için binlerce saat boyunca ayarladık ve test ettik.

Bir Reverb eklentisi, enstrümanları gerçek bir yerde (Salon, Stadyum vb.) Çalıyormuş gibi seslendirmek için kullanılır, algoritmik (yani gerçek zamanlı) bir reverb bunu çok inandırıcı bir şekilde yeniden oluşturmak zorunda kalır veya sadece “yanlış” veya sahte ses çıkarır.

AR1 Reverb, kullanımı çok basit kontrollerle istediğiniz gibi bir alan yaratmanızı sağlar. Bunun kaliteli yankılanma için eklentiye gitmenizi istiyoruz. AR1 kulağa hoş geliyor ve çalışmaktan mutluluk duyan yüksek çözünürlüklü bir arayüz ile kullanımı kolaydır. Demoyu mutlaka deneyin ve kendiniz görün.

Özellikleri

* Erken Boyut: Bu, herhangi bir erken yansıma için mesafeyi veya boyutu kontrol eder.
* Erken Seviye: Erken boyut kontrolünün yankı sesi üzerinde ne kadar etkisi olacağını kontrol eder.
* Boyut: Yankı alanının boyutunu artırır, ayrıca yankı kuyruğunu daha uzun süre dayanma etkisi vardır.
* Genişlik: Stereo genişliği,% 0’da yankı tamamen mono olacak ve tüm stereo bilgilerini kaybedecektir. % 100 oranında yankı stereo alanda mümkün olduğunca geniş ses verir.
* Ön gecikme: AR1 yankı yanıtı, milisaniye cinsinden ön gecikme miktarı ile geciktirilir. Bu, daha büyük bir alanın etkisini verebilir veya daha doğal bir ses verebilir. Sesin yansımaları genellikle kulağa ulaşması biraz zaman alır. Ön gecikme ile kesin miktarı ayarlayın.
* Bant genişliği: Reverb’deki yüksek frekansların miktarını azaltır. Bu, yankı sesini ‘daha yumuşak’ yapar, yumuşak mobilyalar ve halılarla dolu bir alanda olmayı düşünür, aksine çok sert yüzeyli bir mutfak veya banyo söyler.
* Sönümleme: Bu, yankıdaki yüksek frekansların zaman içinde ne kadar hızlı dağıldığını kontrol eder. Daha fazla sönümleme yankı sesinin daha yumuşak olmasını sağlar ve genel yankı sesin daha hızlı düşmesine neden olur. Yüksek sönümleme yankı oda tarafından çok hızlı bir şekilde emilir ve o kadar yankılanmaz anlamına gelir.
* Modülasyon: Yankı kuyruğuna küçük bir adım modülasyonu ekler.
* Mix: Orijinal sesin ne kadarının yankılanma ile karıştırıldığını kontrol eder. Sadece AR1 Reverb kuyruğunu almak için 100 ıslak olarak ayarlayın.

İndirme Linkleri

Turbobit

24 MB .zip

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.