Ses Düzenleme

Initial Audio BoostX v1.0.1 Mac

Hakkında

Initial Audio BoostX 1.0.1 Boost X, dinamik ve akıllı bir Saturation / Overdrive eklentisidir. Ekstra harmonikler ekleyerek herhangi bir sesi daha sıcak hale getirmek için kullanılır.

Diğer birçok Doygunluk / Overdrive eklentisi, geçen sese bağlı olarak değişmeyen statik (durumsuz) bir algoritma kullanır. Bu efektler, kazanç belirli bir eşiğe ulaştığında kazanç artışına dayanır, ardından Doygunluk uygulanır. Ya açık ya da kapalıdırlar ve doygunluk miktarı büyük ölçüde bunlara iletilen sesin yüksekliğine bağlıdır.

Boost X farklıdır, giriş sese tepki verir ve geçerli ses şiddetinde mükemmel doygunluk miktarını uygular. Bu, sessiz seslerin bile ses yüksekliği kazanmadan aşırı hızlandırılabileceği anlamına gelir. Boost-X ayrıca algılanan ses yüksekliğini telafi eder, ses yüksekliğini daha da düşürür, böylece miksinizin dengesini bozmadan sesinize güzel zengin harmonikler katılır.

Seslerinize karışımınızda iyi oturan zengin bir derinlik ve sıcaklık verir, vokallerinizi ve enstrümanlarınızı gerçek bir analog sıcaklık ve his ile hayata geçirir. Boost X – Dinamik Doygunluk ile alın.

Özellikleri

Dinamik doygunluk – Giriş sinyaline dinamik olarak yanıt veren durumlu doygunluk.
16 kez Aşırı Örnekleme – Maksimum örtüşme baskısı ve en yüksek ses kalitesi için.
7 Doygunluk çeşitleri.
Hassas kontrol için büyük miktarda düğme.
Yüksek çözünürlüklü yeniden boyutlandırılabilir GUI.

Windows: 64 Bit VST
Mac: Ses Birimi ve VST (MacOS Catalina uyumlu)

İndirme Linkleri

Turbobit

73 MB .zip

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.