Programlama - Geliştirme

JetBrains AppCode 2018.3.6 MacOS

Hakkında

Mükemmel fikirlerinizi, kolaylıkla ve zevkle iOS / OS X için olağanüstü uygulamalara dönüştürün. Refactor, debug ve test ederken akıllı kodlama yardım AppCode güveniyor.

Neden AppCode
ortamı Akıllı Büyüme
Kodunuzun yapısını derinlemesine anladığınızda, AppCode rutin görevlerinizi yerine getirir ve size ekstra yazma tasarrufu sağlar. Akıllı kod tamamlama, biçimlendirme, yeniden sıralama, otomatik alma ve güçlü gezinme seçenekleri ve kod oluşturma sağlar. Esnek noktaların kesilmesi, saatler, çerçeveler ve ifadelerin değerlendirilmesi ile sağlam bir hata ayıklayıcı LLDB kullanarak uygulamalarınızı veya birim testlerinizi hızla ayarlayın.
Tam deneyim
AppCode% 100 uyumludur ve ek bir konfigürasyon olmadan Xcode ile birlikte çalışabilir. En popüler sürümlerin kontrol sistemleri ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir; Kivi test çerçeveleri ve Google; Dash dokümantasyon araçları ve içerikleri; CocoaPod’lar (amaç bakla dosyalarının eylemleri ve kurulum ve otomatik güncelleme baklalarının dahil); Uygulamayı açıklayın; ve bir dizi tarayıcı sorunu. Entegre bir UI Tasarımcısı da dahildir.
Kod kalitesi önemlidir
AppCode kodunuzun kalitesini sürekli izler. Hatalara ve kokulara karşı uyarır ve bunları otomatik olarak çözmek için hızlı düzeltmeler önerir. Clang Static Analyzer da entegre edilmiştir ve çok çeşitli güvenilir yeniden yapılandırmalar, kodunuzu daha doğru ve akıllı bir şekilde temizlemenizi ve geliştirmenizi sağlar.
Birçok dil, bir IDE
AppCode, C ++ 11 libc ++ ve Boost ile JavaScript, XML, HTML, CSS ve XPath’ı içeren Objective-C, Swift, C ve C ++ ‘ı doğal olarak destekler. İOS uygulamanızı / OS X’inizi oluşturmak için tercih ettiğiniz dili kullanın.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

575 MB .zip

Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.