Programlama - Geliştirme Webmaster Araçları

JetBrains Clion 2018.3.3 MacOS

Hakkında

Bir güç dili için bir güç aracı. Akıllı Editör C ve C ++. Standart C ++ 11, libc ++ ve Boost dahil C ve C ++ yerel desteği sayesinde, CLION kodunuzu baştan sona biliyor ve önemli şeylere odaklanırken rutini işler.

Üretim kodu
Sınıf üyeleri ekleyin, işlevleri geçersiz kıl / uygulama, bir komutla bir kod bloğu ayarlayın veya tümü basit klavye kısayollarını kullanarak gerçek kullanımdan bir ifade oluşturur.

Refactoring
isim ver sembolleri, üyeler hiyerarşisinde aşağı ve yukarı hareket, fonksiyon imzasını değiştirmek ve otomatikleştirilmiş refactorings CLION doğru kod değişiklikleri boyunca uygun yaymak sağlamak.

Anında kod analizi
CLION ile aynı anda güzel ve doğru bir kod oluşturabilirsiniz. Potansiyel problemler anında kod tanımlanır 
…… ve siz yazarken düzenlenir! CLION’ın tüm doğru değişiklikleri yönettiğinden emin olun. 
CLION ayrıca erişilemeyen kod, sonsuz özyineleme ve daha birçok durumu ortaya çıkarmak için veri akışı analizi gerçekleştirir.

Entegre hata ayıklayıcı
Arka uç olarak mevcut GDB hata ayıklayıcı CLION veya LLDB (OS X) ile kullanıcı dostu arayüzü ile sorunları kolayca araştırın ve çözün.

Çevrimiçi Değişken Görüntüleme
Editörde hata ayıklama olarak gösterilen değişken değerlerle projenizin tam görünümünü elde edin.

Saatleri ve değişkenleri görüntüleme
Yığın çerçevesinde seçilen bir işlev için tüm değişkenin durumunu inceleyin veya hata ayıklama oturumu sırasında değişken değişikliklerini / ifadelerini izleyin.

CMake
CMake’i bir model projesi olarak kullanan CLION, düzenleme ve yeniden düzenleme kodu sırasında tüm bilgileri buradan kullanarak CMake dosyalarındaki değişiklikleri otomatik olarak gerçekleştirir.

Tam deneyim
Desteklenen popüler VCS fabrikası Subversion, Git, GitHub, Mercurial, CVS, Performance (bir eklenti aracılığıyla) ve TFS’yi içerir. 
CLION ayrıca Google test çerçevesiyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

Gömülü terminal
IDE: ‘yi bırakmadan herhangi bir komutu çalıştırın: SSH protokolünü kullanarak yerel olarak veya uzaktan. Platformunuza bağlı olarak, bir komut satırı istemi, Far, powershell, bash veya diğer araçlarla çalışabilirsiniz.

Merkezli yaklaşım klavyesi Koda
odaklanmanıza ve üretkenliği artırmanıza yardımcı olmak için, CLION neredeyse tüm özellikleri, eylemleri ve komutları için klavye kısayollarına sahiptir.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

415 MB .zip

Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.