Programlama - Geliştirme

JetBrains IntelliJ IDEA Ultimate 2018.3.3 MacOS

Hakkında

Kodunuzun derinliği bilgisi. IntelliJ IDEA, kodunuzu analiz eder ve tüm proje dosyaları ile diller arasındaki semboller arasındaki bağlantıları arar. Bu bilgilerin kullanılması kodlama derinliği, hızlı gezinme, hataların akıllı analizi ve elbette refactoringler sağlar.

Kodunuzun derinliği bilgisi. IntelliJ IDEA, kodunuzu analiz eder ve tüm proje dosyaları ile diller arasındaki semboller arasındaki bağlantıları arar. Bu bilgilerin kullanılması kodlama derinliği, hızlı gezinme, hataların akıllı analizi ve elbette refactoringler sağlar.

akıllı sonuç
Ctrl + Shift + Space size bu bağlamda geçerli olan en önemli sembollerin bir listesini verir. Bu ve diğer sonlandırmalar, sizden sürekli öğreniyor, öneri listesinin başında en sık kullanılan sınıf üyelerini ve paketleri taşıyor, böylece daha hızlı seçebilirsiniz.
Zincirin tamamlanması
, listeden biraz daha derin ve mevcut bağlamdaki semboller veya yöntemlerle mevcut sembollerle erişilebilir Kazıların sona ermesi. Bir Proje değeri ve sadece modülün ifadesini aradığınızı varsayalım. Ekstra çaba göstermeden module.getProject () işlevini almak için Ctrl + Shift + Space tuşlarına iki kez basın.
Statik üyelerin tamamlanması
Kolayca statik veya sabit yöntemler kullanın. Girdiye uyan sembollerin bir listesini sağlar ve gerekli içe aktarma ifadelerini otomatik olarak ekler.
Veri akışı analizi İşlem
tamamlama değişkenleri sunarak, IntelliJ IDEA, olası yürütme türünü tahmin etmek için veri akışını analiz eder ve Intel’in otomatik olarak sınıf modelleri ekleyen simge tabanlı seçenekleri iyileştirir.
Dil enjeksiyonu
, seçilen dil ifadeleri için yardım kodlamasını ve normalde elde edebileceği tüm avantajları içeren bir dize değişmezleri getirir. Örneğin, SQL kodu parçaları, XPath, HTML, CSS veya javascript Java hazır bilgi dizelerini enjekte edebilirsiniz.
Çeşitli dillerde refactorings
Bir sembolün kullanımı hakkında her şeyi bilen IntelliJ IDEA, çok etkili ve eksiksiz yeniden düzenlemeler sağlar. Örneğin, sınıf adı bir JPA cümlesinde değiştiğinde, kullanıldığı tüm JPA ifadelerine kadar JPA varlık sınıfından her şeyi güncelleyin.
Yinelenen Algılama
Anında yinelenen kod parçacıklarını bulun. Bir değişkeni, sabiti veya yöntemi kaldırmak üzereseniz bile, IntelliJ IDEA, değiştirilebilecek benzer bir kod parçasının çalıştığını bildirecektir.
Denetimler ve hızlı düzeltmeler
IntelliJ IDEA, bir hata yapmak üzere olduğunuzu algıladığında, editörde küçük bir ampul belirir. Üzerine tıkladığınızda veya Alt + Enter tuşlarına bastığınızda, işlemleri doğru yapmak için gerçekleştirebileceğiniz eylemlerin bir listesini girin.
Ergonomi Geliştirici
IntelliJ IDEA’nın her yönü, ergonomi düşünülerek tasarlanmıştır. IntelliJ IDEA, bir geliştirici akışında harcanan her dakikanın iyi bir dakika olduğu ve bu akış geliştiricilerini bozan şeylerin kötü olduğu ve kaçınılması gereken ilkeye dayanır. İş akışınızı kolaylaştırmak için
entegre geliştirme araçları
, IntelliJ IDEA, ilk başlangıcından bu yana rakipsiz araçlar sunar: decompiler, bytecode viewer, FTP ve daha fazlası.
Polyglot deneyimi
Java’ya ek olarak, IntelliJ IDEA, JVM ve JVM olmayan birinci sınıf için birinci sınıf destek çerçeveleri ve dilleri sağlar.

Sistem Gereksinimleri

macOS 10.8.3 veya daha yüksek
Minimum 2 GB RAM
en az 1024 × 768 çözünürlüğü önbelleğe almak için

1.5 GB sabit disk alanı + en az 1 GB önerilir .

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

653 MB .zip

Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.