Webmaster Araçları

JetBrains PyCharm Professional 2019.1.2 MacOS

Hakkında

En akıllı Python IDE. PyChon, Django ve Web’in verimli bir şekilde geliştirilmesinin tadını çıkarın, PyCharm ile akıllı bir Python IDE benzersiz bir kodlama deneyimi sunar. Akıllı kod editörü PyCharm Python, JavaScript, CoffeeScript, typescript, CSS, diller ve daha popüler şablonlar için birinci sınıf destek sağlar. Dil tanıma, hata bulma ve anında kod düzeltmeleriyle kod tamamlamanın avantajlarından yararlanın!

Python ve web geliştirme

Akıllı Python desteği
Akıllı kod tamamlama, kodların denetlenmesi, anında vurgulama hatası, otomatik düzeltmeler, otomatik yeniden yapılandırma ve kodlama yetenekleri ile birlikte Python’un tüm ana uygulamaları için gelişmiş navigasyon ile mükemmel kodlama desteğinin keyfini çıkarın.

Python’a Smart-Cross teknolojisi desteği, PyCharm JavaScript, CoffeeScript, daktilo, HTML / CSS, Cython, şablon dilleri, AngularJS ve Node.js.

Web geliştirme çerçeveleri
PyCharm, Django, Flask, Google App Engine, Pyramid ve web2py gibi modern web geliştirme çerçeveleri için özel destek çerçevesi sunar.

Uzaktan geliştirme yetenekleri
Uzaktaki tercümanlar, entegre terminal ssh, Docker ve Vagrant ile entegrasyon içeren uzak ana bilgisayarlarda veya sanal makinelerde uygulamaları çalıştırın, hata ayıklayın, test edin ve dağıtın.

Geliştirme araçları
, en başından itibaren inanılmaz bir araç seti oluşturdu: entegre hata ayıklayıcı ve koşucu grafik kanıtı; inşa edilmiş bir terminal; Git, SVN ve Mercurial ile entegrasyon; araçlar gömülü veritabanı ve SQL desteği.

Özelleştirilebilir ve platformlar arası IDE
PyCharm Windows, Mac OS veya Linux’ta tek bir lisans anahtarıyla çalışır. Özelleştirilebilir renk kombinasyonları ve tuş bağlamaları ile optimize edilmiş bir çalışma alanının keyfini çıkarın, mevcut VIM emülasyonu.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

412 MB .zip

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.