Webmaster Araçları

JetBrains WebStorm 2019.1.1 MacOS

Hakkında

WebStorm, JavaScript için akıllı kodlama yardımı ve JavaScript, Node.js, HTML ve CSS için derlenmiş diller sunar. Kod tamamlamanın, güçlü gezinme işlevlerinin, anında hata tespiti ve tüm bu diller için yeniden düzenlemenin keyfini çıkarın.

Uyumlu ana bilgisayarlar
PhpStorm, Symfony, Drupal, WordPress, Zend Framework, laravel, Magento, CakePHP, Yii ve diğer çerçevelerle çalışmak için idealdir.
Tüm araçlar PHP
editörü gerçekten ‘get’, kodunuzu ve yapınızı derinden anlar, PHP dilinin tüm özelliklerini modern ve eski projelere destekler. En iyi kod tamamlama, yeniden yapılandırma, anında hataları önleme ve daha fazlasını sağlar.
Ön uç teknolojiler dahil
HTML5, CSS, Sass, Daha Az, Stylus, CoffeeScript, daktilo, Emmet ve JavaScript gibi en gelişmiş ön teknolojileri teknolojilerle yeniden donatma, hata ayıklama ve test üniteleriyle hazırlayın. Canlı Düzenlemeyi kullanarak tarayıcıdaki değişiklikleri anında görün.
Araçlar entegre geliştirici
Sürüm Kontrol Sistemlerinin entegrasyonu, uzaktan dağıtım, veritabanı / SQL, araçlar komut satırı, Vagrant, Besteci, REST İstemcisi ve diğer birçok araç sayesinde doğrudan IDE’den birçok rutin görevi gerçekleştirin.
PhpStorm = WebStorm + PHP + DB / SQL
Tüm özellikler PhpStorm WebStorm’a dahil edilmiştir ve PHP ve veritabanı / SQL desteği için tam destek eklenmiştir.
Akıllı kodlama yardımı
Yazarken kodunuzu doğrulamak ve tüm projeyi analiz etmek için yüzlerce denetleme sorumludur. PHPDoc (re) regülatörü ve biçimlendiriciyi destekler, hızlı düzeltmeler ve diğer özellikler, bakımı kolay olan temiz kodlar yazmanıza yardımcı olur.
Akıllı kod gezinme
Verimli ve hızlı navigasyon sayesinde kod temelli fonksiyonlarınızın ustası olun. IDE nereye gidileceğini anlar ve anında alır.
Hızlı ve güvenli şekilde yeniden
düzenleme Yeniden adlandırma, Taşıma, Silme, Çıkarma Yöntemi, Değişken çevrimiçi, üyeler Yukarı / Aşağı Çek, imzayı ve diğer birçok güvenli yeniden düzenlemeyi değiştirerek güvenli bir şekilde kodunuzu yeniden düzenleyin. Dile özgü refactorings, sadece birkaç tıklamayla tüm projede değişiklik yapmanıza yardımcı olur ve güvenle elden çıkartabilirsiniz.
Kolay hata ayıklama ve test
PhpStorm, uygulamanızın her aşamasında ne olduğuna dair olağanüstü bir fikir sağlayan görsel hata ayıklayıcı sıfır yapılandırmasıyla ünlüdür. Xdebug ve Zend Debugger ile birlikte çalışır ve hem yerel hem de uzaktan kullanılabilir. PHPUnit, LDD Behat ve entegrasyon profilleri ile birim testleri de mevcuttur.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

253 MB .zip

Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

  • Merhaba, yuklemeyi yaptiktan sonra otomatik olarak bitmek uzere olan hesabim uzerinden aciliyor. Nasil crack yapiyoruz?

    • Merhaba, 2019 güncel sürümünü ekledim linkten tekrar temin edip sorunsuz kurulum ve aktivasyon yapabilirsiniz. Dosya içerisinde anlatım yer alıyor.

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.