Fotoğraf

JixiPix Photo Formation Pro 1.0.10 Mac

Hakkında

JixiPix Photo Formation Pro, görüntüleri süper yaratıcı kağıt oluşumlarına otomatik olarak dönüştüren ve daha sonra çok soğuk gölgeler elde etmek için 3 boyutlu bir ışık motoru kullanan bir fotoğraf efektidir. Tüm ince kırışıklıklar, kıvrımlar ve el ile titizlikle toplanmış gibi kıvrılarak, büyüleyici göz alıcı parçalara fotoğrafları parçalamak, birleştirmek, örmek, dilimlemek ve katlamak için kullanın.

Fotoğraf Oluşumu, hızlı çalışmaya başlamanızı sağlamak için tek dokunuşla önceden ayarlanmış bir kitaplık kütüphanesi ve size yiyecek bir şeyler elde edene kadar çeşitli kağıt kreasyonlarını otomatik olarak veren bir rastgele düğme ile birlikte gelir. Hareket, döndürme ve ölçeklendirme araçları daha sonra her bir kompozisyonu özelleştirmek için kullanılabilir – gökyüzü, yapılabileceklerin sınırıdır!

Sizden, sanatçıdan kontrolü elinize almadan kullanımı kolaylaştırıyoruz. Sıfırdan bir şeyler yapmaktan hoşlanan tür bir ellerseniz, Otomatik Oluştur düğmesi, sizin için başlangıçtaki kağıt efektini başlatarak yaratıcı modda bir kontrol paneli sunar ve istediğiniz şekilde tam olarak yapabilmenizi sağlar. Göründüğü kadar iş değil, sadece kaç tane şerit, döşeme veya katlama belirtin; Ne kadar kıvrılmış, kırışık veya derinlik; ve pozlama, opaklık, doku ve tahıl istiyorsanız. Uygula düğmesi, kağıt öğelerini (yalnızca isterseniz) hareket ettirerek ve isteğe bağlı fotoğraf ayarları ekleyerek oluşturma işlemini tamamladığınız belgeye getirir.

Fotoğraf Oluşumunu diğerlerinden ayıran, güçlü bir aydınlatma sistemidir. 2D uzayda yönlendirilen Photo Formation, şaşırtıcı bir üst düzey sonuç için gerçekçi gölgeler yaratan tüm perspektif çarpıklıklarının yanı sıra gerçek 3B haşhaş kıvrımları ve kıvrımları oluşturur! Aydınlatma tamamen ayarlanabilir ve sadece belgenin etrafına dokunarak gölgelerin yönünü değiştirebilirsiniz. Fantastik çift ve üçlü gölgeler oluşturmak için ışığı çoğaltarak birden fazla ışık kaynağı da kurabilirsiniz – size kaç tane kalmış!

Fotoğraf Oluşturma standart bir uygulama olarak gelir veya aşağıdakileri içeren bir eklentiyle iş akışınıza karıştırır: Photoshop, Elements, Lightroom, PaintShop Pro ve Affinity Fotoğraf

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk:  OS X 10.8 veya üstü, 64 bit işlemci

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

130 MB .zip

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.