Fotoğraf

Luminar 4 4.1.1 5938 Mac

Hakkında

Luminar 4 te devrim yaratan aletler ve AI teknolojileri. Luminar 4, hali hazırda doymuş bir fotoğraf düzenleme yazılımı dünyasında kendi nişini oyuyor. Skylum’un en yeni ürünü olan Luminar 4, fotoğraflarını düzenleme işlemini kolaylaştırmak isteyen fotoğrafçılar için mükemmel olan kullanımı kolay düzenleme araçlarıyla doludur. Bir bilgisayarın önünde daha az zaman geçirmek istiyorsanız, bu ciddi bir rakip.

Özellikleri

AI Gökyüzü Değiştirme
Fotoğrafınızın havasını değiştirmek için gökyüzünü değiştirin – anında. Akıllı algoritmalar sayesinde, bu zorlu görev şimdi otomatikleştirildi

AI Cilt Artırıcı ve Portre Arttırıcı
Devrim yaratan insan teknolojisi ile portrelerinizi her zamankinden daha hızlı geliştirin. Dışarıda veya bir stüdyoda çekilmiş portreler üzerinde inanılmaz gerçekçi sonuçlar elde edin.

AI Yapısı
Fotoğrafın geri kalan kısmını bozmadan, her görüntünün önemli kısımlarını hızla ortaya çıkarın. İçeriğe duyarlı bu araç, daha zengin görünebilecek alanları algılar ve bunları geliştirir.

Güneş
ışınları Gerçekçi ışık ışınları yaratın. Bir güneş ışığı kaynağı ekleyin ve resminizin etrafında hareket ettirin. Ağaçlar ve binalar gibi nesneler arasında sihirli bir şekilde kayan volümetrik güneş ışınlarını izleyin.

AI Enhance
AI Accent, yalnızca bir kaydırma çubuğunu hareket ettirdiğinizde düzinelerce karmaşık ayarlama yapar. Yeni insan-bilinçli teknoloji, insanları tanır ve ultra gerçekçi sonuçlar için seçici olarak ayarlamalar yapar.

Gürültüyü
giderin Herhangi bir fotoğraf türünden dijital gürültüyü kusursuz bir şekilde kaldırın. Kamera veya çekim koşulları ne olursa olsun mükemmel görüntüler elde edin.

Ayrıntıları
iyileştirin Daha çarpıcı görüntüler oluşturun. Resimlerinize kristal netliği kazandırın. Seçici olarak küçük, orta veya büyük ayrıntıların netliğini arttırın.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü, 64 bit işlemci

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

391 MB .zip

Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.