Bakım - Temizlik

MacCleaner PRO 1.5.2 macOS

Hakkında

MacCleaner PRO 1.5.2 Mac’inizi temizleyin ve performansını optimize edin. Yavaş bir Mac hızlandırın, disk alanını boşaltın, gereksiz dosyaları kaldırın, “Başlangıç ​​Diski Dolu” hatasını önleyin.

MacCleaner Pro’ya neden ihtiyacım var?
Yeni bir dosya kadar hızlı çalışmasını sağlamak istiyorsanız, Mac’iniz önemsiz dosyalardan düzenli olarak temizlenmelidir. MacCleaner Pro, kendine saygı duyan her Mac sahibi için “olması gerekir” dediğimiz bir dizi temizleme uygulaması sunar.

MacCleaner Pro nasıl kullanılır?
MacCleaner Pro’yu kullanmak, ABC kadar kolaydır. Sadece uygulamayı başlatın ve her bir uygulamanın sizin için neler yapabileceğini gösteren ayrıntılı bir açıklama içeren tüm araçların bir listesini göreceksiniz. Her uygulamayı açın ve temizleme işlemini başlatmak için basit adımları izleyin. Herhangi bir sorunuz olduğunda, sadece Destek sayfasını ziyaret edin veya doğrudan Destek ekibine başvurun. Size yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyarız.

MacCleaner Pro’nun avantajları nelerdir?
MacCleaner Pro ile ilgili en iyi şey, paketin güvenli ve derin bir sabit disk temizliği için gerekli tüm araçları içermesidir. Mac’inizin her zaman düzgün çalışmasını sağlamak ve böylece ömrünü uzatmak için bunları kullanmalısınız.

Mac’im yavaş. MacCleaner Pro bana yardımcı olabilir mi?
Disk alanını boşaltmasına rağmen, MacCleaner Pro, RAM belleğiniz hakkında da düşünüyor. Arka planda çalışabilir ve uygulamalar tarafından hafıza kullanımını izleyebilir. Mac’inizin belleği dolduğunda, aktif olmayan RAM’leri temizler ve Mac’inizin çalışmasını sağlar.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

73 MB .zip

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.