Video Düzenleme

Movavi Video Editor Plus 2022 v22.2.1 Mac


Hakkında

İçinizdeki film yapımcısı daha fazla video düzenleme aracı istiyorsa, Movavi Video Editor Plus for Mac tam da ihtiyacınız olan şey. Program, standart Video Düzenleyicimizin tüm işlevlerinin yanı sıra nesne animasyonu gibi bazı heyecan verici ekstra özellikleri içerir. Şimdi deneyin!

Yepyeni Tasarım
Tüm programın arayüzünü geliştirdik ve ona yeni ve şık bir görünüm ve renk paleti verdik. Artık bu düğmelere tıklamak, sekmeler ve menüler arasında geçiş yapmak gerçek bir zevk. Sadece dene.

Medya Kutusu
Dosyalarınızı yönetmek her zamankinden daha kolay hale geliyor. Artık video veya resim eklediğinizde, bunlar programın hemen içindeki medya kutunuzda saklanacaklar. Hızlı erişim, dosyalarınızı istediğiniz zaman önizlemenize, filtrelemenize ve zaman çizelgesine eklemenize olanak tanır.

Yeni Yerleşik Efektler
Asla çok fazla özel efektiniz olamaz. Yeni glitchy ve retro filtrelerin keyfini çıkarın. Paralaks geçişleriyle sahnelere şık bir şekilde katılın.

film şeridi
Videolarınız arasında gezinmek de daha kolay. Programa bir video eklediğinizde, onu zaman çizelgesinde kare kare göreceksiniz. Bu, videolarınızı kesmeniz veya kırpmanız veya belirli bir noktada efekt uygulamanız gerektiğinde kullanışlıdır.

Özellikleri

  • Temel video düzenleme
  • Filtreler, geçişler, başlıklar, efektler
  • Montaj Sihirbazı
  • Başlıkların, yer paylaşımlı videonun vb. ana kare animasyonu.
  • Yeni örnek video
  • Yeni yerleşik müzik
  • çıkartmalar
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.10 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

124 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.