Fotoğraf

Nik Software Complete Collection 2.0.8 macOS

Hakkında

Gelişmiş düzenleme, basitleştirilmiş.

Photoshop, Lightroom, DXO PhotoLab için altı güçlü eklentiyle hayal ettiğiniz fotoğrafları kolayca oluşturun.

Hızlı bir şekilde hassas düzenlemeler
yapın Fotoğraflarınızın yalnızca karmaşık maskeler ve seçimlerde zaman kaybetmeden dokunması gereken kısımlarını seçmeli olarak düzenlemek için U Noktası teknolojisini kullanın.

Nik Software Complete Collection 2.0.6, orijinal Nik Collection’dan gelen tüm klasik ön ayarlara ek olarak 40 yeni efekt içeriyor. Yeni hazır ayarların her biri, Rochester Teknoloji Enstitüsü ve Nik’in Şef Web Semineri Eğitmeni Dan Hughes tarafından oluşturuldu. Bu heyecan verici yeni efektler, resimlerinize yepyeni bir yaratıcılık düzeyi getirecek.

Karmaşık maskeleri ve katmanları içeren dijital görüntülerin seçici rötuşlanması, sihirli değnekler, lassos ve hatta şekilleri serbest çizim gibi özel araçlar gerektiren zorlu bir beceri. Bu zahmetli ve zaman alıcı yöntemler hassas olmayabilir, ancak şimdi daha kolay bir yol var…
U Point Technology, yıllar boyunca, dijital görüntülerde basitlik ve verimlilikle kesintisiz seçimler oluşturma yeteneği nedeniyle birçok ödül kazandı. Ve DxO, Nik Koleksiyonu’nu Google’dan edindiği için, 2017’de, bir yazılım mühendisleri ekibi, daha da güçlü ve yine de kullanımı kadar kolay hale getirmek için U Point Teknolojisini yeniledi ve geliştirdi.

U NOKTASI İLE RAW DOSYALARI DÜZENLEME
Artık fotoğrafçılara daha fazla çok yönlülük ve yaratıcı olanaklar sunan U Point özel yerel ayar teknolojisini RAW dosyalarına uygulayabilirsiniz.

Gelişmiş Optik düzeltme
DxO Labs’ın avantajlarından yararlanın, görüntü kusurlarını analiz edin ve düzeltin: bozulma, mercek yumuşaklığı, renk sapmaları ve vinyet giderme.

HiDPI EKRANLARINA DESTEK
Efex Eklentileri artık HiDPI ekranlarla çalışıyor ve görüntüleri tam çözünürlükte görüntülüyor.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.06 GB .zip

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.