Fotoğraf

ON1 Effects 2022.1 v16.1.0.11675 Mac


Hakkında

Fotoğraf Efektleri, Filtreler, LUT’ler ve Ön Ayarlardan Oluşan Nihai Koleksiyon. ON1 Effects 2021, tamamı sizin tarzınıza göre özelleştirilebilen yüzlerce yerleşik fotoğraf efekti, filtre, LUT, kenarlık, doku ve hazır ayar içerir. ON1 Effects ile sonsuz yaratıcı olasılıklar vardır. En popüler özelliklerimiz arasında HDR Görünüm, Siyah Beyaz, Lens Bulanıklığı (tilt-shift), Parlamalar, Renk İyileştirici, Ton İyileştirici, Dokular, Kenarlıklar, Film Görünümleri, Bölünmüş Ton ve daha fazlası yer alır.

ON1 Effects 2021’i kullanırken eğleneceğinize söz veriyoruz. Herhangi bir stil oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. İster renk derecelendirmesi yapın, ister bir HDR fotoğrafına stil vermek veya zarif bir siyah beyaz görünüm arıyorsanız, ON1 Effects hepsini içerir. Ayrıca herhangi bir görünümü zevkinize göre özelleştirebilir ve kendi ön ayarlarınızı hızla kaydedebilirsiniz.

Özellikleri

Effects 2021, bağımsız bir uygulama olarak veya aşağıdakilerle bir eklenti olarak çalışır:

  • Adobe® Photoshop® CC 2019
  • Adobe Lightroom® Klasik CC 2019
  • Adobe Photoshop Elements 14 ve üzeri
  • Apple® Fotoğrafları
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.12 veya üstü, 64 bit işlemci

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.23 GB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.