Uncategorized

ON1 HDR 2022.1 v16.1.0.11675 MacOS


Hakkında

ON HDR 2022, bir dizi pozlamadaki vurgu ve gölge ayrıntılarını göz açıp kapayıncaya kadar birleştiren kusursuz, doğal HDR fotoğraflar oluşturur. Canlı bir önizleme ile bulutlar ve akan su gibi hareketleri kontrol edebilirsiniz. Ardından, yaratıcılığınızı sergileyen güçlü araçlar ve hazır ayarlarla HDR fotoğraflarınızı mükemmelleştirin. ON1 HDR, Lightroom® Classic CC için hem bağımsız hem de eklenti olarak çalışır.

Özellikleri

Hız
Yavaş önizlemeler geçmişte kaldı. Rekabete kıyasla saniyeler ve dakikalar içinde sonuç alın.

 

Kontrol
Canlı gölge giderme kontrolleriyle hareketi kontrol edersiniz. Ton ve renk, katmanlar, rötuş ve özel efektler dahil olmak üzere harika görünmesi için ihtiyacınız olan her şey.

Yeniden Düzenlenebilir
Gürültü azaltma, lens düzeltmeleri ve renk sapmalarını istediğiniz zaman önizleyin ve kontrol edin. Ayarlarınızdan herhangi birini daha sonra ON1 HDR’de yeniden düzenleyin.

Hayranlık uyandıran HDR oluşturun.
Ton eşleme ve katmanlarla birleştirilmiş pozlama parantezleri, diğer HDR fotoğraflarını ve hatta alternatif pozları birleştirmenize olanak tanır.

  • Fotoğrafları otomatik hizalar ve gölgelenmeyi ortadan kaldırır
  • Önde gelen HDR uygulamalarından 7 kata kadar daha hızlı
  • Diğer pozları HDR fotoğraflarla birleştirin
  • Doğal veya gerçeküstü görünümlü HDR fotoğraflar oluşturun

Tek Bir Fotoğraftan HDR Görünümleri Alın!
HDR görünümü oluşturmak için bir dizi pozlama çekmeniz gerekmez. ON1 HDR ile, iyi pozlanmış tek bir ham fotoğraf açabilir ve tüm gölge ve vurgu ayrıntılarını ortaya çıkarmak için HDR araç setini kullanabilirsiniz.

Emlak fotoğrafçıları için mükemmel olan HDR dosyalarınızın oluşturulmasını toplu işleyin.
Dosyalarınız HDR’nin geniş dosya desteğiyle çalışır. 20 yıla yayılan 800’den fazla kameradan gelen ham fotoğrafları işleyebilir. Ayrıca, PSD, TIF, JPG, PNG ve HEIC’i destekler.

En İyi Fotoğraf Efektleriyle Yaratıcı HDR Alın
Dokuz güçlü fotoğraf efekti filtresi, kamera merceğinize yerleştirebileceğiniz filtreler gibi çalışır. Renk ve ton geliştiriciler, HDR Görünüm, Dinamik Kontrast, Işıma, Siyah Beyaz, LUT’ler ve daha fazlasını karıştırıp birleştirin. Hatta başlamanıza yardımcı olacak tonlarca profesyonel düzeyde ön ayar içerir.

Eklenti ve Entegrasyon

  • Adobe® Lightroom® Classic’e Eklenti
  • Emlak fotoğrafçıları için mükemmel olan HDR dosyalarınızın oluşturulmasını toplu işleyin.
  • Dosyalarınız HDR’nin geniş dosya desteğiyle çalışacak. 20 yıla yayılan 800’den fazla kameradan gelen ham fotoğrafları işleyebilir. Ayrıca PSD, TIF, JPG, PNG ve HEIC’i destekler.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.12 veya üstü 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.36 GB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.