Fotoğraf

ON1 NoNoise AI 2022.1 v16.1.0.11675 Mac


Hakkında

Görüntü Parazitini Gidermede Kalite ve Hızda Yeni Standart. Fotoğrafçılık için en iyi gürültü azaltma yazılımıdır. Yapay zeka destekli NoNoise AI ile gürültüyü hızla ortadan kaldırın ve fotoğraflarınızdaki en keskin ayrıntıları elde edin. ON1 NoNoise AI, tüm görüntü parazitlerini akıllı bir şekilde ortadan kaldırırken, ayrıntıları akıllıca kurtarıp geliştirir. Tam ton ve renk aralığını koruyan DNG raw dosyalarının kaydedilmesi dahil, yaygın fotoğraf düzenleyicileri ve dosya formatlarını destekleyerek iş akışınıza entegre olur.

Özellikleri

Mutlak En İyi Sonuçları Çok Daha Hızlı Alın!
ON1 NoNoise, önde gelen diğer görüntü paraziti giderme ürünlerinden on kata kadar daha hızlıdır ve sonuçlar sizi şaşırtacak!

AI Tabanlı Gürültü Azaltma
Parlaklığı ve renk gürültüsünü ortadan kaldırmak için bir yapay zeka ağı oluşturmak için son teknoloji ürünü makine öğreniminden yararlanırken, mükemmel sonuçlar veren başka hiçbir uygulamanın olmadığı kadar ayrıntıları korur.

Yapay Zeka Tabanlı Demosaicing
Ham fotoğraflar için, çoğu görüntü gürültüsü demosaicing sürecinde gelir. ON1 NoNoise AI’daki AI eğitimi sırasında bu adımı gürültü azaltma ile birleştirmek, hem daha iyi gürültü azaltma elde edecek hem de ayrıntı ve keskinliği artırmaya yardımcı olacaktır.

Yapay Zeka Tabanlı Demosaicing
Diğer keskinleştirme tekniklerinin oluşturabileceği haleler ve eserler olmadan, fotoğraftaki ayrıntıların boyutuna dayalı olarak netliği ve ayrıntıları geliştirmek için ON1’e özel Aşamalı Keskinleştirme algoritmasını içerir.

Ayarlamaların Süper Hızlı Canlı Önizlemesi
Sonuçlar, diğer uygulamaların görüntülenebilir sonuçlar üretmesi için geçen sürenin yalnızca küçük bir bölümünde görüntülenebilir. Ayrıca görüntü parazitini azaltmak için netlikten ödün verme sınırlaması olmaksızın ayarlanacak çok daha az kontrol vardır.

İş Akışınıza Eklenti
ON1 NoNoise AI, neredeyse tüm iş akışları için mükemmel bir seçimdir.

ON1 NoNoise AI’yı aşağıdakiler için eklenti olarak kullanırken saniyeler içinde harika rötuş sonuçları elde edin:
Adobe Photoshop • Adobe Lightroom Classic • Adobe Photoshop Elements • Affinity Photo • Birini Yakala • Corel Paintshop Pro

Sistem Gereksinimleri

macOS 10.13 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.31 GB.dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.