Fotoğraf

RA Beauty Retouch Panel 3.3 macOS

Hakkında

Beauty Retouch paneli, temel rötuşlama komut dosyalarını, araç ve ayar katmanı kısayollarını birleştirerek, rutin yorucu ve tekrarlanan parçalarını gerçekleştirerek iş akışınıza kolaylık katacak ve iş akışınızı hızlandıracak. Birkaç gelişmiş ve son derece yararlı komut dosyası ve özel Kullanıcı Eylemleri ekleyebilme özelliğinin yanı sıra, bu uzatma paneli, kısa ve uzun vadede çalışma saatlerinden tasarruf etmenizi ve aynı zamanda doğru, tekrarlanabilir en iyi kalitede sonuçlar almanıza yardımcı olur, ve müşterilerinizi etkileyin.

Güzellik Rötuş İş Akışı Hızlandırıcısı, fotoğrafçıların ve rötuş yapanların Güzellik, Moda ve Portre rötuşlama iş akışlarını hızlandırmalarına ve rötuşlama sonuçlarının kalitesini artırmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış bir Photoshop uzatma panelidir. Adobe Photoshop’un resmi lisanslı sürümleriyle uyumludur.
The Beauty Retouch v3.0

İş Akışı Hızlandırıcısı, fotoğrafçıların ve rötuş yapanların Güzellik, Moda ve Portre rötuşlama iş akışlarını hızlandırmalarına ve bitmiş ürünlerinin kalitesini artırmalarına yardımcı olmak için bir Rötuş Akademisi uzman ekibi tarafından oluşturulan bir Photoshop uzatma panelidir.

Beauty Retouch v3.1 paneli, rutin yorucu ve tekrarlayan bölümlerini gerçekleştirerek iş akışınıza kolaylık katacak ve iş akışınızı hızlandıracak temel Güzellik rötuşlama komut dosyalarını, araç ve ayar katmanı kısayollarını birleştirir. Birkaç gelişmiş ve son derece yararlı komut dosyası ve özel Kullanıcı Eylemleri ekleyebilme özelliğinin yanı sıra, bu uzatma paneli kısa ve uzun vadede çalışma saatlerinden tasarruf etmenizi sağlar ve aynı zamanda doğru, tekrarlanabilir en iyi kalitede sonuçlar elde etmenize yardımcı olur ve müşterilerinizi etkileyin!

Ve en iyi bölüm – panelimiz, çalışma alanınızı dağınık hale getirmenize, gereksiz Photoshop panellerini kapatmanıza ve ana eylemlerinizin ve araç düğmelerinizin tam istediğiniz yerde oturmasını ve hepsinin tek bir yerde olmasını sağlar. Güzellik Rötuş panelinin en son sürümünde kendi Özel Kullanıcı İşlemlerinizi de ekleyebilirsiniz.

RA Paneli: Pixel Juggler
Ayrıca, The Beauty Retouch v3.0  paneliyle birlikte, genellikle çeşitli menülere gizlenmiş düzenli olarak kullanılan işlevlere erişimi basitleştiren ücretsiz bir panel olan Pixel Juggler’ı yarattığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Pixel Juggler paneli ayrıca, Güzellik Rötuş İş Akışı Hızlandırıcısını satın almadan önce RA Panellerinin bilgisayarınıza yüklenip düzgün şekilde çalışmasını sağlamak için test panelimizdir.

Her iki RA panelimiz de kurulduğunda ve bir sekme grubuna yerleştirildiğinde, istediğiniz işlevlere ve düğmelere erişmek için bunlar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Bu süper kullanışlı panellerle ne kadar çok çalışırsanız, iş akışınız o kadar hızlı olur!

 

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

224 MB .zip

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.