Ses Düzenleme

Soundevice Digital Royal Compressor v1.4 MacOS

Hakkında

Soundevice Digital Royal Compressor v1.4; Daha önce birçok kez yapıldı, ancak bu bir çiviledi. Fantastik bir öykünme ve Inspired, Beatles dönemindeki klasik İngiliz cihazının bir modeli, altmışlı Kraliyet Kompresör gerçek vintage analog ses ve his sağladığı için yüzlerce kayıtta kullanıldı. Hoş doygunluk ve hassas sıkıştırma her parçanın gerçekten ihtiyaç duyduğu bir şeydir.

Vari-mu Sıkıştırması Vari-mu
devrelerinin simülasyonu, her türlü ses malzemesine sıcaklık ve hoş bir sıkıştırma sağlar. Hem insert hem de bus’ta vokaller, baslar ve davullar için uygun değil.

Sadece Birkaç Topuz
Her karışımın manuel olarak elde edilmesi gerektiği analog günlerde, olabildiğince az kontrol bulundurmak gerekliydi. Kraliyet Kompresör bu felsefeyi onurlandırıyor. Bu birkaç düğme sesiniz üzerinde büyük bir etkiye sahiptir ve vintage sesi verir ve neredeyse anında hissedersiniz.

Üç Devre Tipi
A / B / C Model topuzu size üç farklı devre modeli arasında farklı bir sabit saldırı değeri olan geçiş yapma şansı sunar.

Otomatik Kazanç Kontrolü
Ses seviyesi hakkında endişelenmeyin. AGC, ciddi bir doygunluk elde etmek için ne kadar giriş kazancı eklerseniz verin, çıkış sinyalini aynı seviyede tutar. O zaman rengini değiştirmek çıkış hacmini değiştirmez.

Doygunlaştırıcı
Orijinal vintage cihazların aksine, Royal Compressor ayrıca ayarlanabilir miktarda doyma doygunluğu sunar. Rastgele doygunluk algoritması, gerçek donanımın izleriniz üzerindeki etkisini yaratır.

İşlemci Dostu
Royal Compressor, yüksek dahili örnekleme hızı kullanarak çalışmasına rağmen, modern simülasyon teknolojisi, minimum CPU gücünü kullanarak mükemmel ses vermesini sağlar.

Second-Hand Edition ücretsiz
Kısmen parçalanmış makineler bile birçok stüdyoda iyi hizmet veriyor. İşlevsellik sadece bir özellik ile sınırlı olsa da kayıtlarınıza ekstra bir şey verebilir. Ve bu tam olarak Kraliyet Kompresörümüzün ikinci el versiyonunda geçerli.

İndirme Linkleri

Turbobit

15 MB .zip

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.