Ses Düzenleme

Tagtraum Industries beaTunes 5.2.9 Mac


Hakkında

Tagtraum Industries beaTunes 5.2.9 DJ’ler, koşucular ve dansçılar için bir BPM algılama aracı olarak başlayan şey, en iyi iTunes ™ kütüphane yönetim araçlarından biri haline geldi. BeaTunes’in güçlü inceleme özelliği, iTunes parça verilerinizi bugün piyasadaki diğer yazılımlarla rakipsiz bir şekilde temizlemenizi sağlar. Sanatçı adlarının yazım hatalarını veya farklı yazımlarını kolayca bulun, albüm sanatçı adlarını otomatik olarak doldurun ve çok daha fazlasını yapın. İPod’unuzun sanatçı listesinde artık REM ve REM yok! Derleme bölümünde başka albüm gizlenmiyor.

* BPM’yi (dakikadaki vuruşları) otomatik olarak belirleyin ve sonucu iTunes’ta saklayın * Akustik parmak izlerini kullanarak parça meta verilerine bakın * Müzik kitaplığınızı inceleyin ve düzeltin (yazım hataları, yanlış tür, yanlış sıralama adı, eksik dosya aka iTunes ünlem işareti sorunu, vb.) ) * Eşleme listeleri oluşturun, yani bir veya daha fazla örnek şarkıyı temel alan çalma listeleri * Eşleşen şarkılar birbirini başarılı olacak şekilde mevcut çalma listelerini sıralayın * Müzik koleksiyonunuzdan seçili şarkıyla eşleşen şarkılara göz atın * Müzik koleksiyonunuzda olmayan albümleri keşfedin, ama tamamlar * Amazon ™ albüm listelerinde güncel kalın * Şarkılarınızın içinde bulunduğu ton tuşunu otomatik olarak tespit edin * Şarkıları ses renklerine göre sınıflandırın * Şarkıların ses seviyelerine göre başlangıç ​​ve bitiş zamanlarını otomatik olarak ayarlayın * Blogger’da blog girişleri oluşturun .En sevdiğiniz çalma listeniz veya şarkılarınızla com * Şarkılarınıza del.icio.us benzeri etiketler ekleyin * iTunes’ta depolanan şarkı sözlerinin dilini tespit edin * BPM’yi manuel olarak belirleyin ve sonucu iTunes’ta saklayın.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

282 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.