Araçlar- Çeşitli

UctoX 2.7.9 MacOS

Hakkında

UctoX 2.7.9 güçlü, ancak kullanımı kolay bir fatura uygulaması – ve çok daha fazlası! Diğer faturalandırma uygulamalarının aksine, bir muhasebe uygulamasının özelliklerini de içerir: banka ekstrelerini, yazarkasa, depolama, seyahat günlüğü ve çok daha fazlasını yönetebilirsiniz! 3 yerleşik baskı şablonuyla birlikte gelir, ancak baskı düzenleyicisini kullanarak kendi şablonunuzu hemen oluşturabilirsiniz!

Özellikleri

  • Basitlik  – UctoX 2, çok fazla öğrenmeden kullanıcı tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ancak yardıma ihtiyacınız olursa, her zaman Yardım menüsünden (macOS) veya ana ekranda (iOS) soru işareti düğmesini kullanarak bir kullanım kılavuzu vardır.
  • iCloud  – hesaplarınızı iCloud aracılığıyla senkronize edin – tüm cihazlarınız arasında (iOS ve macOS).
  • Özelleştirilebilir  – faturaları, faturaları ve diğer belgeleri istediğiniz gibi yazdırmak için şablonu özelleştirin.
  • Bir koşuşturma ver!  – yukarıdaki deneme sürümünü indirin ve kendiniz deneyin!
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.11+

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

17 MB .zip

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.