Fotoğraf

Topaz DeNoise AI 1.2.0


Hakkında

Topaz DeNoise AI  , hiçbir ışıkta hiçbir çekiciliği olmadan çekim yapmanızı sağlar. AI destekli ilk gürültü azaltma aracıyla, gürültüyü ortadan kaldırın ve görüntülerinizde net ayrıntılar elde edin. Elde ettiğiniz sonuçlara şaşırmış olabilirsiniz.

Herhangi bir ışıkta herhangi bir yerde çekim yapın
Mükemmel ses azaltma, objektif yükseltme gibidir. Hızlı hareketli çekimler, gece görüntüleri veya yüksek ISO gerektiren herhangi bir durum çekerken çok daha yüksek kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz. Her koşulda piksel mükemmel bir fotoğraf oluşturmanıza yardımcı olmak için DeNoise AI kullanın.

Çığır açan teknoloji
Gürültü azaltma teknolojisi, temelde on yıl boyunca aynı olmuştur ve burada ve sadece küçük artımlı iyileştirmeler yapılmıştır. (Biliyorduk – bir tane yaptık!) DeNoise AI farklıdır: gerçekte hangi gürültünün ve en iyi nasıl çıkarılacağını öğrenene kadar milyonlarca gürültülü / net görüntü algoritması besledik.

Gerçek ayrıntıların
kurtarılması DeNoise AI tüm görüntüyü inceler ve o fotoğraftaki ayrıntı ile gürültü arasındaki farkı bütünsel olarak belirler. (Diğer NR araçları yalnızca piksel düzeyindeki ayrıntılara bakar.) Bu belirli görüntü için parazit ve ayrıntının nasıl göründüğünü anladıktan sonra DeNoise AI, gürültüden şaşırtıcı bir ayrıntı kurtarır.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

297 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.