Anasayfa » Adobe Illustrator 2024 v28.0 macOS Full indir
Grafik - 3D - Animasyon

Adobe Illustrator 2024 v28.0 macOS Full indir


Hakkında

Endüstri standardı vektör grafik yazılımı, baskı, web, video ve mobil cihazlar için logolar, simgeler, çizimler, tipografi ve illüstrasyonlar oluşturmanıza olanak tanır. Milyonlarca tasarımcı ve sanatçı, web simgelerinden ürün ambalajlarına, kitap illüstrasyonlarından reklam panolarına kadar her şeyi oluşturmak için Illustrator CC’yi kullanıyor.

Özellikleri

Her boyutta ikonik çalışma.
Basit şekilleri ve renkleri gelişmiş logolara, simgelere ve grafiklere dönüştürmek için ihtiyacınız olan tüm çizim araçlarını edinin. Illustrator çizimleri vektör tabanlı bir yazılım olduğundan mobil ekranlara göre küçültülebilir ve reklam panosu boyutuna kadar büyütülebilir. ve her zaman canlı ve güzel görünün.

Her şeyi anlatan muhteşem tipografi.
Bir şirket adını bir logoya ekleyin, bir broşür oluşturun veya mevcut en iyi yazım araçlarıyla bir web sitesi tasarımının modelini yapın. Mesajlarınızı mükemmel bir şekilde ifade eden tipografik tasarımlar oluşturmak için efektler ekleyin, stilleri yönetin ve tek tek karakterleri düzenleyin.

Her yere dikkat çekin.
Serbest el çizimleri oluşturun veya içe aktarılan fotoğrafları sanat eserlerine dönüştürmek için takip edin ve yeniden renklendirin. İllüstrasyonlarınızı basılı parçalar, sunumlar, web siteleri, bloglar ve sosyal medya dahil her yerde kullanın.

Profesyonel güç standart olarak gelir.
Hızlı, duyarlı performans ve hassas araçlar sayesinde sürece değil tasarıma odaklanmak kolaydır. Vektör grafiklerinizi belgelerde yeniden kullanın. Photoshop, InDesign, XD ve Premiere Pro gibi diğer Creative Cloud uygulamalarıyla sorunsuz bir şekilde çalışın. Illustrator, tasarımlara, videolara ve daha fazlasına resim eklemeyi çok kolay hale getiriyor.

Serbest Biçimli Degradeler
Nesnelerinize ve resimlerinize daha doğal bir görünüm ve his veren zengin renk karışımlarını kolayca oluşturun.

Genel Düzenleme
Birden fazla çalışma yüzeyinde yinelenen metni veya nesneleri aynı anda değiştirerek zamandan tasarruf edin.

Özelleştirilebilir araç çubuğu
Yalnızca istediğiniz araçlara sahip olmak için araçları ekleyin veya kaldırın ve bunları sizin için en uygun şekilde gruplandırın.

Sunum ve Kırpma Önizlemesi
Çalışma yüzeylerini kolayca yansıtıp paylaşabileceğiniz slaytlara dönüştürün ve taşma payı olan belgelerin kenarları kırpılmış halde nasıl görüneceğini görün.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.15 veya üzeri

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3.67 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.