Araçlar- Çeşitli

Parallels Desktop Business Edition v16.0.0-48916 Mac OS X

Hakkında

Mac’inizde Windows’u çalıştırın

En basit haliyle, Mac’te Windows yeniden başlatılmadan hızlı ve güçlü çalışıyor!

  • Mac’inizde binlerce Windows programını çalıştırın
  • PC’den Mac’e geçiş hiç bu kadar kolay olmamıştı
  • Mevcut bir Boot Camp bölümünü yeniden kullanma
  • Paralellikler Araç Kutusu şunları içerir: Mac için temel yardımcı programlar

Microsoft Office, Internet Explorer, Access, Quicken, QuickBooks, Visual Studio gibi binlerce Windows uygulamasını ve performansı veya hızı sıfırlamayı etkilemeden yüksek miktarda grafik ve CAD yazılımı kullanan oyunları çalıştırın. Parallels Desktop 12, Windows 10 için tamamen optimize edilmiştir ve MacOS Sierra için hazırlanmıştır.

Windows ve Mac uygulamalarını paralel olarak çalıştırın
Hem Windows’u hem de ihtiyacı kullanın. Farklı ekran modları, Mac ve Windows arasındaki entegrasyon seviyesini kontrol etmenizi sağlar.

PC’den Mac’e aktarım hiç bu kadar kolay olmamıştı
Mevcut PC’nizin tüm içeriğini (işletim sistemi, belgeler, uygulamalar, oyunlar ve hatta tarayıcı yer imleriniz) Mac’inize kolayca aktarın.

Gelişmiş Windows Kurulumu
Windows’u Mac’inize yüklemek hiç olmadığı kadar kolaydır. Kolay ve sezgisel sihirbaz, Windows 10 lisansı (gerekirse) de dahil olmak üzere tüm süreç boyunca size rehberlik eder.

Zaten Boot Camp kullanıyor musunuz?
Boot’da bulunan Windows bölümünüzü kolayca Parallels Desktop Camp yeni bir sanal makineye dönüştürün.

Yalnızca Windows için değil
Çok çeşitli işletim sistemlerini çalıştırın: MacOS, Windows 10, 8.1 ve 7, Linux, Google Chrome ve diğerleri.

İnanılmaz performans
Windows uygulamaları kaynağı – Mac’inizi yavaşlatmadan yoğun bir şekilde mükemmel çalışır ve Microsoft Office hiç olmadığı kadar hızlıdır.

Tıklama ayarlama
Artık sanal makinenin performansını tek bir tıklamayla optimize edebilir ve böylece ihtiyacınız olan performansı kolayca elde edebilirsiniz.

Pro Edition’ın ekstra özellikleri

Geliştiricilere, profesyonel kullanıcılara ve diğer ileri düzey kullanıcılara verilen şekilde tasarlanmıştır. Pro sürümü, VM başına 64GB vRAM ve 16 vCPU’ya kadar daha fazla işlem gücü sunar. Sanal makineler için çevresel mod, entegre sanallaştırma ters modu ve Visual Studio, Vagrant, Jenkins ve daha pek çok popüler geliştirme aracıyla uyumluluk içeren entegre hata ayıklama araçlarını içerir. telefon ve e-posta ile kesintisiz destek.

Ekstra özellikler Business Edition

Çalışma ortamlarında kullanılmak üzere tasarlanan Parallels Desktop Business Edition, Pro sürümünün tüm özelliklerini ve kesintisiz desteği e-posta ve telefonla içerir. Kolayca merkezi yönetim sağlar, toplu dağıtım yetenekleri vardır, site lisans yönetimi vardır ve gelişmiş güvenlik kontrolleri sağlar.

  • MacOS Sierra için optimize edilmiş ve hazırlanmıştır
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

258 MB .zip

Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.