Anasayfa » METAL GEAR RISING REVENGEANCE 1.0.4 MacOS
Aksiyon - Macera

METAL GEAR RISING REVENGEANCE 1.0.4 MacOS


Hakkında

Kojima Productions ve PlatinumGames tarafından geliştirilen METAL GEAR RISING: REVENGEANCE , tamamen yeni bir aksiyon deneyimiyle ünlü METAL GEAR franchise'ını heyecan verici yeni bölgelere taşıyor . Oyun, saf eylemi ve Raiden'i çevreleyen destansı bir hikaye anlatıyor - çocuk asker, intikamcı yolunda duran herhangi bir şeyi kesmek için Yüksek Frekanslı katana bıçağını kullanan yarı insan yarı cyborg ninjaya dönüştü! Hem Xbox 360® hem de PlayStation®3'te büyük bir başarı, METAL GEAR RISING: REVENGEANCE, güzel bir şekilde gerçekleştirilmiş bir HD ortamı içinde tüm ünlü hamle ve aksiyonlarla PC'ye geliyor. Bu yeni PC sürümü, her üç DLC görevini de içeriyor: Blade Kurt, Jetstream ve VR Missions, Raiden için tüm özelleştirilmiş vücut geliştirmelerinin yanı sıra: Beyaz Zırh, Inferno Zırhı, Komando Zırhı, Raiden'in MGS4 gövdesi ve popüler Cyborg Ninja.
Özellikleri

Ana Menüye “CUTSCENES” seçeneği eklendi. Herhangi bir ve tüm cutscenes oynayın. Ana Menüye “CODECS” seçeneği eklendi. Tüm ve herhangi bir codec konuşma sahnelerini oynatın. Kullanıcının yalnızca Boss savaşlarını oynamasını sağlayan CHAPTER Menu'ye menü seçeneği eklendi. SEÇENEKLER Menüsüne “GRAFİK SEÇENEKLER” eklendi. Çözünürlüğü, kenar yumuşatmayı vb. Değiştirin. Yapabileceğiniz kesme miktarını değiştirecek “ZANGEKI” okuma opsiyonu var.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

24 GB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.