Anasayfa » Guitar Pro 7.5.2 Build 1620 macOS
Ses Düzenleme

Guitar Pro 7.5.2 Build 1620 macOS


Hakkında

Guitar Pro  , çalmayı, tekniğinizi geliştirmeyi, en sevdiğiniz şarkıları yeniden oluşturmayı veya kendinize eşlik etmeyi öğrenmek için gerçekten yararlı olan güçlü bir skor oyuncusudur. Guitar Pro Pro, en sevdiğiniz enstrümanın müzik notalarını kullanarak müzik notaları oluşturmanıza ve okumanıza izin verir. Gitar rifflerini öğrenmek için tablo notasyonunu görüntüleyin veya piyano, davul, pirinç ve teller için müzik notasını okumak için standart notasyonu kullanın. Akor grafiklerinden kolayca ritmik kalıpları kolayca okumak için Slash gösterimini yeniden keşfedin.
Özellikleri

Yeni arayüz Arayüz daha da modern ve kullanıcı dostu hale geliyor. Bir araç çubuğu yazılımın ana işlevlerini içerir ve bir denetçi şarkı ve parça ayarlarını seçmeyi kolaylaştırır. Performans ve kullanım kolaylığı Yazılımın başlatılması ve dosya yüklenmesi geliştirilmiştir. Kaydırma ve yakınlaştırma artık daha akıcı. Yükleme / güncelleme işlemi de geliştirildi. Yüksek çözünürlük Yazılım, yüksek çözünürlüklü ekranlar (Retina ve HD) ve dokunmatik ekranlarla uyumludur. Skor tasarımının kalitesi Skor ekranı motoru daha gerçekçi ve profesyonel notalar için tamamen yeniden yazılmıştır. Yeni müzik notaları elemanları Notasyon şimdi golpe, pick kazıma ve ölü tokat içerir. Standart gösterimde kıvrımların yazımı geliştirildi ve skorun çeşitli unsurları arasındaki çatışmaların yönetimini geliştirdik. Tüm parçalar için tablolama Gitar gibi perdeli enstrümanlara ek olarak, standart notasyon otomatik olarak tabloya aktarılır - bu, piyano, ses veya davullar dahil tüm parçalarda olur. Gitarınızı Guitar Pro'ya bağlayın Gitarınızı Guitar Pro'ya bağlı harici bir ses kartına takın ve efektleri belirli bir dosyadaki herhangi bir parça için modellenmiş gibi uygulayın. Polifonik tuner Ayarlarını tek bir vuruşta kontrol etmek için altı teli birlikte fırçalamanız yeterlidir. Yeni enstrüman bankaları Dobro, flamenko, manouche ve 7 telli naylon gitarlar, elektrikli sitar, perdesiz bas, caz kontrbas, akordeonlar, mellotron, harmonik, gayda, yeni sentezleyiciler ve davul makineleri gibi birçok ses eklendi. Stereo sesler Tüm akustik enstrümanlar için mono ve stereo arasında seçim yapabilir, davul setlerine otomatik boşluk ayarı ekleyebilirsiniz. Basitleştirilmiş ses ayarlamaları Bir ses bankasını ve bir efekt zincirini birleştiren 1000'den fazla hazır ayardan sesinizi seçin ve değiştirin. MIDI / RSE Guitar Pro 7'nin karıştırılması, herhangi bir tek dosya içinde MIDI tonlarını kullanan parçaları RSE tonları kullanan diğerleriyle karıştırmayı mümkün kılar. Sanal klavye ve klavye Sanal enstrüman (gitar, bas, banjo ve piyano) pencereleri yeniden boyutlandırılabilir. Dosyalarınızı kilitleme Yanlışlıkla herhangi bir değişiklik yapılmasını önlemek için dosyanızı kilitleyebilirsiniz. Ayrıca açılmasını veya düzenlenmesini önlemek için bir şifre de ekleyebilirsiniz. Yeni ses dışa aktarma biçimleri RSE (Gerçekçi Ses Motoru) parçaları dışa aktarılırken MP3, FLAC ve Ogg biçimleri kullanılabilir. Tüm parçaları tek bir işlemle ayrı olarak dışa aktarmak da mümkündür. MIDI ve MusicXML formatları Guitar Pro ve diğer müzikal yazılım programları arasında daha iyi uyumluluk için MIDI ve MusicXML formatlarında ithalat ve ihracat iyileştirilmiştir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.15 GB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.