Anasayfa » Adobe Photoshop Mac 2024 Full v25.7.0 indir
Fotoğraf

Adobe Photoshop Mac 2024 Full v25.7.0 indir


Hakkında

Yapay zeka nesline hoş geldiniz. Üretken yapay zekanın tam gücü. Tüm favori Adobe araçlarınız. Yaratıcılık ve üretkenlikte yeni bir dönem geldi.

Fotoğraf düzenleme ve birleştirmeden dijital boyama, animasyon ve grafik tasarıma kadar hayal edebileceğiniz her şeyi Photoshop’ta oluşturabilirsiniz. Fikirlerinizi masaüstü bilgisayarlarda ve iPad’lerde hayata geçirin. Hızlı düzenleme için yapay zeka teknolojisini kullanın. Yeni beceriler öğrenin ve çalışmanızı toplulukla paylaşın. En son sürümümüzle harika şeyler yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Adobe Photoshop, fotoğraf geliştirme yazılımının tanınmış bir klasiğidir. İlhamınızı herhangi bir cihazda inanılmaz görüntülere, fotoğraflara, kompozitlere, 3 boyutlu sanat eserlerine, tablolara ve grafiklere dönüştürebilecek geniş bir araç yelpazesi sunar.

Photoshop dünya çapında binlerce yaratıcı profesyonelin tercihi haline geldi. İlk kez 1988’de tanıtılan bu yazılım, hâlâ dünyanın önde gelen görüntü düzenleme yazılımıdır.

Özellikleri

Sezgisel ve temiz kullanıcı arayüzü

  • Mac için Photoshop bugün piyasada bulunan en kapsamlı grafik ve görüntü düzenleme yazılımı olmasına rağmen oldukça sezgisel ve gezinmesi kolay bir arayüze sahiptir.
  • Yakın zamanda geliştirilmiş kullanılabilirlik sayesinde bu fotoğraf düzenleyicinin kullanımı daha da keyifli hale geldi. Arayüz, Photoshop’u kullanmaya karar verdiğiniz anda yüklenir.
  • Kullanıcı dostu bir arayüz sizi yeni özellikler hakkında bilgilendirir, öğrenme içeriği önerir ve en son dosyalara hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar. Kolayca kaldığınız yerden devam edebilir veya yeni bir proje oluşturabilir, bulut ve masaüstü resimlerine erişebilir, mevcut bir belgeyi açabilirsiniz.

Kullanışlı içeriğe duyarlı dolgu çalışma alanı

  • Adobe yakın zamanda yeni İçeriğe Uygun Dolgu çalışma alanının kullanıma sunulduğunu duyurdu. Nesneleri veya dikkat dağıtıcı unsurları resimlerinizden her zamankinden daha kolay kaldırmanıza olanak tanır.
  • Bu yeni seçenek etkileşimli bir düzenleme deneyimi sunuyor. Artık istenmeyen alanları değiştirmek için resmin hangi “iyi” kısımlarını kullanacağınız konusunda tam kontrole sahip olabilirsiniz. İlk seçimi yeniden boyutlandırmaya, içeriği döndürmeye, ölçeklendirmeye ve yansıtmaya olanak tanır.

Bir dizi yeni aracın keyfini çıkarın

  • Yazılımın en son sürümü, çok daha basit maskelemenin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan yeni bir Çerçeve Aracı sağlar. Artık yer tutucu çerçevelere şekiller ve metinler yerleştirebilir ve bunları resimlerle doldurabilirsiniz. Eliptik veya dikdörtgen formlar oluşturmak için Çerçeve Aracını seçip “K” tuşuna basmanız yeterlidir.
  • Ayrıca çoklu geri almanın yeni bir varsayılan özelliği de bulunmaktadır. Değişiklikler uygulanmadan önce bir nesneyi görüntülemek istiyorsanız Control + Z (Windows işletim sistemi için) ve Command + Z (macOS için) tuşlarına basmanız yeterlidir. MacBook Air veya MacBook Pro’nuzda Adobe Photoshop’ta yapılan proje değişikliklerini kaybetme konusunda endişelenmeyin. Yeni bir otomatik tamamlama özelliğiyle bunlar otomatik olarak kaydedilir.
Sistem Gereksinimleri

Dil: İngilizce
Uyumluluk: macOS v10.15 veya üzeri, Intel veya Apple silikon

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6.29 GB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.