Anasayfa » Microsoft Office 2021 for Mac İndir LTSC v16.80 VL
Ofis

Microsoft Office 2021 for Mac İndir LTSC v16.80 VL


Hakkında

Mac için Office 2021, sıfırdan Retina ekran, tam ekran görüntüleme desteği ve hatta kaydırma sekmesi gibi en yeni Mac özelliklerinden yararlanmak üzere tasarlanmıştır. Bildiğiniz ve güvendiğiniz Office ile sevdiğiniz Mac’in mükemmel birleşimidir.

Türkçe dil destekli!

Özellikleri

Word
Son teknoloji ürünü düzenleme, inceleme ve paylaşım araçlarıyla profesyonel görünümlü belgeler oluşturun ve paylaşın. Yeni Tasarım sekmesi, özelliklere hızlı erişim sağlar ve Akıllı Arama, doğrudan Word içinde web’den ilgili bağlamsal bilgileri gösterir.

Excel
Yeni bir kullanıcı arabirimi ve en sevdiğiniz klavye kısayollarıyla verilerinizi yeni ve sezgisel yöntemlerle analiz edin ve görselleştirin. Analizlere odaklanabilmeniz için zaman kazanmak için Analysis Toolpak, Slicers ve Formula Builder gibi özelliklerden yararlanın.

PowerPoint
Yeni slayt geçişleri ve geliştirilmiş Animasyonlar görev bölmesiyle fikirlerinizi oluşturun, birlikte çalışın ve etkili bir şekilde sunun. Slaytlarınızın yanında ileti dizili yorumlar, geri bildirimleri sunumlarınıza dahil etmenize yardımcı olur. Ve Sunucu Görünümü geçerli slaydı, sonraki slaydı, konuşmacı notlarını ve bir zamanlayıcıyı Mac’inizde görüntülerken, yalnızca sunumu büyük ekranda izleyicilerinize yansıtır.

OneNote
Bu sizin kendi dijital defterinizdir, böylece notları, fikirleri, web sayfalarını, fotoğrafları, hatta sesleri ve videoları tek bir yerde tutabilirsiniz. İster evde, ister ofiste veya hareket halinde olun, başkalarıyla paylaşırken ve işbirliği yaparken, gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz. Okul ödevleri, iş projeleri, seyahat planları, parti planlaması ve daha fazlası için harikadır.

Outlook
E-postanızı, takviminizi, kişilerinizi ve görevlerinizi kolayca yönetin. Push e-posta desteği, gelen kutunuzu güncel tutar, konuşma gruplarıyla ilgili mesajları görüntüler ve takvimler planlama için yan yana görüntülenebilir.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.14 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2.13 GB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.