Anasayfa » 7 Days to Die 18.3 Mac
Aksiyon - Macera

7 Days to Die 18.3 Mac


Hakkında

7 Days to Die, rakipsiz işçilik ve dünya inşa içeriği ile hayatta kalma türünü yeniden tanımladı. Ölümsüzler tarafından istila edilen acımasız bir affetme sonrası kıyamet dünyasında geçen 7 Days to Die, birinci şahıs nişancı, hayatta kalma korkusu, kule savunması ve rol yapma oyunlarının eşsiz bir kombinasyonu olan açık dünya oyunudur. Savaş, işçiliği, yağmalama, madencilik, keşif ve karakter büyümesini dünya çapındaki hayranlardan çok büyük bir tepki görecek şekilde sunuyor. İlk gelen zombi hayatta kalma sandbox RPG oynayın. Navezgane bekliyor!
Özellikleri

 • Keşfet  - Büyük, benzersiz ve zengin ortamlar, birçok benzersiz biyom ile oyunu istediğiniz gibi oynama özgürlüğü sunar.
 • Craft  - Yaklaşık 400 tarifle silahlar, giysiler, zırhlar, aletler, araçlar ve daha fazlasını üretin ve onarın.
 • Yapı  - Bir harabeyi ele geçirin veya sıfırdan inşa edin. Kalenizi, ölümsüz hayatta kalmak için tuzaklar ve savunma pozisyonları içerecek şekilde tasarlayın - dünya tamamen yok edilebilir ve kalıplanabilir.
 • İşbirliği Yapın veya Rekabet Edin  - Yerleşim kurmak veya diğer oyuncuların üslerine baskın yapmak için birlikte çalışmak için birlikte çalışın, zombilerin ve kanun kaçaklarının toprağı yönettiği bir arazide gerçekten size kalmış.
 • Oluştur  - Yaratıcılığınızı ortaya çıkarın ve nihai dünyayı kendiniz veya arkadaşlarınızla oluşturun. Yaratıcı modda yaklaşık 400 oyun içi öğeye ve 1200 benzersiz yapı taşına sınırsız erişimin tadını çıkarın.
 • Geliştir  - Çok sayıda aktif ve pasif disiplinde becerilerinizi artırın. 7 Days to Die, yaklaşık 50 çok katmanlı beceri ve yetenek grubuna sahip tek gerçek hayatta kalma RPG'dir.
 • Seçin  - Navezgane kampanya dünyasını oynayın ya da şehirler, kasabalar, göller, dağlar, vadiler, yollar, mağaralar ve vahşi doğayla rastgele oluşturulmuş bir dünyada arkadaşlarınızla dalın. Olasılıklar 300'ün üzerinde lokasyonda sonsuzdur.
 • Savaş  - Eşsiz davranışlar ve saldırılarla enfekte olmuş çok çeşitli zombi arketipleriyle karşılaş.
 • Hayatta Kalma  - Üstesinden gelmek için dinamik soğuk ve sıcak hava ile birlikte 45'in üzerinde güçlendirici güçlendirici / rahatsızlıkla gerçek hardcore hayatta kalma mekaniğini yaşayın.
 • Yok Et  - Binalar ve arazi oluşumları, yapısal hasarlardan veya zayıf bina tasarımından kendi ağırlıkları altında çökebilir.
 • Yağma  - Yüz binlerce eşya permütasyonu sağlamak için nitelikleri yöneten kalite aralıklarına sahip en iyi silahlar, silahlar, aletler, zırhlar, giysiler ve araç parçaları için dünyayı temizleyin.
 • Görev  - Hayatta kalanların bıraktığı dinamik hazine haritalarını bulun ve gerçek gömülü ganimetler için kazın. Görev notlarını keşfedin ve ödüller ve beceri puanları için tamamlayın.
 • Özelleştir  - Kendi karakterinizi oluşturun veya bir ön ayar seçin ve dünyada yaratabileceğiniz veya yağmalayabileceğiniz çok çeşitli kıyafet ve zırh ile oyun içinde daha da özelleştirin.
 • Sürüş  - Tüm parçaları bulduğunuz badass araç sisteminin keyfini çıkarın, tüm tarifleri öğrenin ve kendi aracınızı geliştirin.
 • Çiftlik veya Av  - Sürdürülebilir kaynaklar için bahçeler dikin ve büyütün veya vahşi doğaya çıkın ve vahşi hayvanları avlayın.
Sistem Gereksinimleri

10.12 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5.68 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.