Araçlar- Çeşitli

Dropzone 4 Pro 4.4.6 MacOS


Hakkında

Dropzone 4 Pro 4.4.6, dosyaları kopyalayıp taşımayı, uygulamaları açmayı ve birçok farklı hizmetle dosya paylaşmayı daha hızlı ve daha kolay hale getirir. Dropzone, daha önce hiç kullanmadığınız benzersiz ve şaşırtıcı bir uygulamadır. Her ayrıntıya fanatik bir dikkat gösterdik ve macOS’un ayrılmaz bir parçası gibi görünen ve hissedilen bir uygulama geliştirdik.

Dropzone, güçlü bir komut dosyası API’sı ile birlikte gelir ve küçük bir programlama bilgisi ile eylemlerinizi değiştirebilir veya tamamen yenilerini oluşturabilirsiniz. Bu, Dropzone’a sınırsız genişletilebilirlik ve fayda sağlar. Her zaman yeni eylemler düşünüyoruz, böylece Dropzone zamanla daha da yararlı olacak. Dropzone ayrıca Drop Bar içerir – Drop Bar, daha sonra ihtiyacınız olacağını bildiğiniz dosyaları saklamayı kolaylaştırır. Dosyaları ızgaradaki Damla Çubuğu simgesine bırakın ve kullanmaya hazır olana kadar oraya yapışacaktır.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit

İndirme Linkleri

Turbobit

59 MB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.