Anasayfa » A Better Finder Attributes 6.10.0 Mac OS X
Araçlar- Çeşitli

A Better Finder Attributes 6.10.0 Mac OS X


Hakkında

Dosya özniteliklerini Finder'dan daha iyi değiştirin.  Başlangıçta web yöneticileri, grafik tasarımcıları ve diğer programcılar için tasarlanan A Better Finder Attributes, birden fazla dosyanın özelliklerini hızlı ve verimli bir şekilde otomatik olarak değiştirmeniz gerektiğinde sıradan maqueros'un ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyar. Daha İyi Bir Bulucu Öznitelikler, dosya özelliklerine doğrudan etki edebilen, birden fazla dosyanın oluşturulma tarihini ve / veya değiştirilmesini, dosyaların uzantısının görünürlük durumunu değiştiren ve Son olarak, dosyaları kilitleyebilen küçük bir içerik menüsüdür. Böylece değişimdeki herhangi bir girişime karşı bağışıklık kazanırlar. Şimdiye kadar, bu öznitelik değişimleri Hacking ile eşanlamlıydı ve ResEdit'ten tek tek değişiklikler yapılıyordu. Ancak şimdi, Daha İyi Bir Bulucu Nitelikleri ile Bu değişiklikleri birden fazla dosyayı bir kerede ve anlaşılmaz bir şekilde işlemek için yapabilirsiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

8 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.