Anasayfa » Adobe Acrobat Pro DC 20.012.20041 Mac OS X
PDF - Belge

Adobe Acrobat Pro DC 20.012.20041 Mac OS X


Hakkında

DC Acrobat (Adobe Acrobat XI Pro ex), dünyadaki en iyi masaüstü PDF çözümünün tamamen yeniden tasarlanmış halidir. Herhangi bir cihazda PDF dosyalarını doldurabilmeniz, imzalayabilmeniz ve paylaşabilmeniz için bir mobil uygulama içerir. Ayrıca, Belge Bulutu hizmetleriyle, PDF dosyalarını istediğiniz yerden oluşturabilir, dışa aktarabilir, düzenleyebilir ve takip edebilir ve tüm cihazlarınızda son dosyalara bağlı kalabilirsiniz.   Geliştirilmiş Yorumlar.  Yeniden tasarlanan dokunmatik - dostu arayüz, hızlı ve net bir geri bildirim almayı ve almayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Box ve OneDrive ile çalışmak.  Artık Acrobat DC'de çalışırken Kutu hesabınıza veya Microsoft OneDrive'ınıza dosyalara erişebilir ve bunları depolayabilirsiniz. PDF'ye taramak daha kolay.  PDF'ye yeni iş akışı taraması ile en iyi tarama seçeneklerini seçmek ve en iyi sonuçları almak kolaydır. Tam sesli okuma seçenekleri.  Ev görünümü seçenekleri ve Şimdi Farklı kaydet, daha fazla erişilebilirlik için ekran okuyucuları tarafından yüksek sesle okunabilir. Bir konu seç.  Tadınızı yansıtmak için Acrobat görünümünü değiştirin. Varsayılan tema ışığını veya yeni koyu temayı seçin. Mac'te paylaşılan yorumları gönderin ve yönetin. Hızlı bir şekilde geri bildirim almak için Mac'ten SharePoint tabanlı paylaşılan incelemeler için PDF dosyalarını gönderin. Görüşlerinizi seçin.  Artık sekmeleri yatay veya dikey olarak yerleştirebilirsiniz, böylece birbirinin yanında bulunan birkaç PDF dosyasını görmek daha kolaydır. SharePoint incelemeleri analiz eder.  Office 365 kullanıcıları artık SharePoint tabanlı paylaşılan incelemeler yoluyla başkalarının yorumlarını görüntüleyebilir ve bunlara yanıt verebilir.
Özellikleri

  • Baskı üretimi ve dijital yayıncılık için güçlü araçlara erişin. Önizleyin, ön kontrol edin, düzeltin ve PDF dosyalarını hazırlayın.
  • Her yerde çalışır. Bilgisayarınızdan veya mobil uygulamanızdan Acrobat DC'den PDF oluşturun, dışa aktarın ve imzalayın.
  • Dosyalarınızı yanınızda getirin. Masaüstü, web ve mobil cihazlardaki son dosyalara erişmek için Mobil Bağlantı'yı kullanın.
  • Herhangi bir şeyi düzenle. PDF belgelerini anında düzenleyin ve diğer dosyalarda olduğu gibi taranır.
  • Son dakika değişiklikleri yapın. Metninizi düzenleyin ve iPad'inizde PDF sayfaları düzenleyin.
  • Mürekkep imzalarını değiştirin. Elektronik imza hizmeti ile imzalanmış belgeleri gönderin, takip edin, yönetin ve saklayın.
  • Önemli belgeleri koruyun. PDF dosyalarındaki diğer kişilerin hassas bilgileri kopyalamasını veya düzenlemesini engelleyin.
  • Gece zarflarını eleyin. Belgelerin elektronik olarak teslimini gönderin, takip edin ve onaylayın.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.03 GB .DMG


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.