Anasayfa » Adobe After Effects 2022 v23.2 macOS indir
Video Düzenleme

Adobe After Effects 2022 v23.2 macOS indir


Hakkında

Yeni ve daha bağlantılı After Effects CC 2021 imkansızı mümkün kılabilir. CINEMA 4D sahnelerini ara işleme olmadan katmanlar halinde getiren Canlı 3D Ardışık Düzen gibi güçlü yeni özellikler edinin. Çalışmaları doğrudan uygulama içinden paylaşın ve piyasaya sürüldükleri anda yeni özelliklere erişin. Tüm yaratıcı dünyanız tek bir yerde bir arada. After Effects 2021, Creative Cloud'un bir parçasıdır. Bu, en son güncellemelere ve gelecekteki sürümlere hazır oldukları anda erişebileceğiniz anlamına gelir. Zengin bir eğitim videoları kitaplığı ile becerilerinizi geliştirin ve yeni araçlarda ustalaşın. Ve Creative Cloud, Behance ile entegredir, böylece projelerinizi paylaşabilir ve dünyanın dört bir yanındaki yaratıcılardan anında geri bildirim alabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.14 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2.18 GB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.