Anasayfa » Adobe Illustrator CC 2019 23.0.1 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

Adobe Illustrator CC 2019 23.0.1 MacOS


Hakkında

Standart vektör grafik yazılımı endüstrisi, baskı, web, video ve mobil cihazlar için logolar, ikonlar, çizimler, tipografi ve resimler oluşturmanıza olanak sağlar. Milyonlarca tasarımcı ve sanatçı, web simgelerinden ve ürün ambalajından kitap resimlerine ve posterlere kadar her şeyi oluşturmak için Illustrator'ı kullanıyor. Her boyda ikonik çalışma.  Logolarda, ikonlarda ve sofistike grafiklerde basit şekil ve renkleri açmak için ihtiyacınız olan tüm çizim araçlarını edinin. Illustrator resimleri vektör tabanlıdır, mobildir ve pano boyutu ekranlarına indirgenebilir ve her zaman net ve güzel görünür.  Her şeyi söyleyen güzel tipografi.  Şirket logosu adını girin, broşür oluşturun veya bir web sitesinin tasarımını dünyadaki en iyi araç türüyle simüle edin. Tipografik mesajları mükemmel şekilde ifade eden tasarımlar oluşturmak için efektler ekleyin, karakter karakterlerini ayrı ayrı yönetin ve düzenleyin.  Her yere dikkat çekiyor.  Serbest çizimler oluşturun veya onları sanat eserlerine dönüştürmek için içe aktarılan renkli fotoğrafları izleyin. Basılı parçalar, sunumlar, web siteleri, bloglar ve sosyal ağlar dahil olmak üzere resminizi istediğiniz yerde kullanın.  Varlıkları ekranlara hızlı aktarma.  Masalarının varlıklarını seçin ve tek bir tıklamayla birden fazla boyut, çözünürlük ve biçime aktarın.  Deformasyon Marionette Bireysel rotaları veya bağlantı noktalarını ayarlamadan, grafiği doğal olarak değiştirin.  SVG yazı tipi renkleri Çoklu renkler, degradeler ve asetatlar içeren SVG OpenType yazı tipleriyle tasarım yapın.  Çalışma yüzeyi geliştirmeleri Tuvalinizde bine kadar çalışma tezgahı oluşturun ve aynı anda taşımak, yeniden boyutlandırmak ve daha pek çok çalışma yüzeyini seçin.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2.02 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.