Anasayfa » Adobe Indesign CC 2019 14.0.1 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

Adobe Indesign CC 2019 14.0.1 Mac


Hakkında

Düzen tasarımında bir sonraki sayfa. Sektör lideri sayfa tasarımı ve düzen uygulaması, basılı ve dijital ortamlar için güzel belgeler oluşturmanıza, ön kontrol etmenize ve yayınlamanıza olanak tanır. InDesign, posterler, kitaplar, dijital dergiler, e-Kitaplar, etkileşimli PDF'ler ve daha fazlası için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Çarpıcı düzenler. Sadece InDesign ile. Basılı veya dijital medyada çalışsanız da, InDesign sayfadan sıçrayan düzenler oluşturmanıza yardımcı olabilir.
Özellikleri

Adobe InDesign CC 2019’un Avantajları:  - Yeni özellikler dipnot ekler  - OpenType’taki iyileştirmeler  - Kontrol ölçeği ok işaretçileri  - Adobe Hisse Senedi olarak basitleştirilmiş arama  - Yeni Kitaplar  Creative Cloud Kitaplık - Varlıkların Geliştirilmesi - Animate CC ile entegrasyon - Ve daha fazlası
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk:  macOS 10.12 veya üstü 64-bit 
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

910 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.