Anasayfa » Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2018 7.4.0.10 Mac
Fotoğraf

Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2018 7.4.0.10 Mac


Hakkında

Lightroom Classic CC için optimize edilmiş bu masaüstü uygulamasıyla fotoğraflarınızı düzenleyin ve düzenleyin, fotoğraflarınızı çarpıcı hale getirmek için tek tıklamayla ve gelişmiş kontrollerle çalışan gelişmiş araçlar sunar. Zorluk olmadan, tüm fotoğraflarınızı masaüstünüzde düzenler ve pek çok şekilde paylaşabilirsiniz. En iyi çekimleriniz daha da mükemmel.  Fotoğraflarınız, hatırladığınız gibi sahneyi her zaman yakalamaz. Ancak, Lightroom Classic CC ile, fotoğraflarınızın çoğunu yapmak için ihtiyacınız olan tüm masaüstü düzenleme araçlarına sahipsiniz. Renkleri geliştirir, anlık görüntülerin daha parlak görünmesini sağlar, dikkati dağıtan nesneleri ortadan kaldırır ve çarpık anlık görüntüleri düzeltir. Ek olarak, en yeni sürüm gelişmiş performans sunar, böylece her zamankinden daha hızlı çalışabilirsiniz.
Özellikleri

  • Performans iyileştirmeleri sayesinde Classic CC Lightroom, fotoğraflarınızı içe aktarmanıza, önizlemeler oluşturmanıza ve Kütüphane modülünü kayıt süresinde Geliştir modülüne taşımanıza olanak tanır.
  • Deformasyon sınırı seçeneği, bir kombinasyonun kenarlarını, önemli bir ayrıntıyı kaybetmeden panoramik görüntüyü sunar.
  • HDR kombinasyonu, farklı pozlarda çekilen birkaç çekimi tek bir yüksek dinamik aralıkta birleştirerek doğal veya gerçeküstü görüntüler oluşturmayı kolaylaştırır.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.40 GB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.