Video Düzenleme

Adobe Premiere Elements 2023 v21.0 Mac OS İndir


Hakkında

Adobe Premiere Elements, acemi video düzenleyiciler ve tüketiciler için özel olarak yapılmış güçlü, ancak sezgisel bir macOS uygulamasıdır.

Özellikleri

Klipleri kesin, bölün, birleştirin ve ev videolarına karıştırın
Adobe Premiere Elements, güvenilir video düzenleme araçlarına ek olarak, klip düzenleme ve otomatik film oluşturma özellikleri de sunar.

Adobe Premiere Elements’in yardımı ile ev videolarınızı kolayca düzenleyebilir, bir görüntünün en sevdiğiniz kısımlarını kullanarak filmler oluşturabilir, film başlıklarının içine hareket ekleyebilir ve çarpıcı odak efektlerini deneyebilirsiniz. Çok çeşitli efektler, temalar, geçişler, başlık ve daha fazlası arasından kolayca seçim yapabilirsiniz.

Adobe Premiere Elements’in Video Hikayesi özelliği, hikayenizi seçmenize, tüm bölümleriniz için klipler almanıza ve Adobe Premiere Elements’in zor işi sizin yerinize yapmasına izin verir. Trim, geçişler ve müzik, tam bir prodüksiyon yaratmak için tercih edilen ruh haline göre seçilir.

Hikayenizi oluştururken ve klipler eklerken nasıl düzenleme yapacağınızı öğrenin
Kılavuzlu Düzenlemeler özelliği, film başlıklarının içine hareket eklemenize yardımcı olur, ayrıca izleyicinin dikkatini çekmek için tasarlanmış bulanıklıklar ve diğer efektler. Kılavuzlu Düzenlemeler yerleşik video eğitimleri sayesinde düzenleme becerilerinizi de geliştirebilirsiniz.

GoPro ve diğer benzer kameralarla aksiyon görüntüleri çekmek ana faaliyetinizse, Adobe Premiere Elements’in Sarsıntı Sabitleyicisinin kameranın hareketini azaltıp daha temiz bir görüntü sağlayabildiğini bilmek sizi mutlu edecektir.

Başlıkları eklemek ve canlandırmak daha kolay olamazdı, sadece video için özel olarak tasarlanmış Adobe yazı tiplerinden seçim yapmanız ve sahneler arasında yakınlaştırma, döndürme ve sıçrama yapmalarını sağlamak için parlama, gölgeler ve animasyonlarla stillendirmeniz yeterlidir.

Videolarınızın görünümünü ve rengini değiştirin
Adobe Premiere Elements ayrıca farklı sinema stilleri denemenize ve yerleşik kitaplıktan arka plan müziği ve ses efektleri eklemenize yardımcı olur. Yapmak istediğiniz videoya göre renk düzeltmesi yapın, renkleri geliştirin, videoyu yavaşlatın ve hızlandırın.

Sonuç olarak, Adobe Premiere Elements, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabileceğiniz ev yapımı filmler oluşturmanızı kolaylaştıran, sorunsuz çalışan ve kullanıcı odaklı bir video düzenleyicidir.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.14 veya üzeri

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.62 GB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.