Video Düzenleme

Adobe Premiere Pro CC 2020 14.3.2 Mac

Hakkında

Adobe Premiere Pro CC,  videoyu her zamankinden daha hızlı düzenlemenizi sağlar. Düzinelerce yepyeni özellik, yeniden tasarlanmış bir zaman çizelgesi,gelişmiş medya yönetimi ve modern renk derecelendirme. Ve bu sadece başlangıç: Piyasaya sunuldukları anda yeni özelliklere erişebileceksiniz. Tüm yaratıcı dünyanız tek bir yerde bir arada. Yalnızca Creative Cloud’da.

Özellikleri

ProRes RAW desteği :
  • Premiere Pro şimdi Apple ProRes iş akışları için kapsamlı, platformlar arası bir çözüm sunuyor.
Grafik iyileştirmeleri :
  • Premiere Pro şimdi Kalem aracını kullanarak Bezier eğrileri için daha iyi destek ve efektleri filtrelemek için yeni ve harika bir seçenek sunuyor
Otomatik Reframe geliştirmeleri :
  • Otomatik Reframe artık video dizilerini Quibi içeriğinin oluşturulması gibi hızlı hızlanan iş akışlarının iki katı olarak analiz ediyor.
Donanım hızlandırmalı H.264 ve HEVC kodlaması :
  • Premiere Pro artık Windows’ta NVIDIA ve AMD GPU’ları ve tüm platformlarda H.264 ve H.265 (HEVC) için donanım kodlaması sağlıyor.
Belirli işaretçi renkleri eklemek için klavye kısayolları :
  • Artık, tercih ettiğiniz anahtarı tercih ettiğiniz işaretçi rengiyle eşleyerek varsayılan bir işaretleyici rengi tanımlayabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

  • Intel, 64 bit işlemci
  • macOS 10.13 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.85 GB .zip

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.