Anasayfa » ADOM (Ancient Domain Of Mystery) 3.3.4 (42514) Mac
Aksiyon - Macera Strateji

ADOM (Ancient Domain Of Mystery) 3.3.4 (42514) Mac


Hakkında

ADOM (Ancient Domains Of Mystery)  , muhteşem bir hikaye, RPG, keşif ve son derece stratejik ve esnek savaş karışımına sahip, şimdiye kadar yaratılmış en başarılı roguelike oyunlarından biridir. Steam sürümü, başarılar, zorluk seviyesi özelleştirme ve çeşitli oyun modları (örneğin, oyunları kaydetmeye ve geri yüklemeye izin veren bir hikaye modu, haftalık bir meydan okuma oyunu, bir keşif modu ve daha fazlası) gibi çeşitli Deluxe özellikleri ekler. ADOM, 1994 yılından beri geliştirilmektedir. 2012 yılında, Indiegogo'da son derece başarılı bir kitle fonlaması kampanyası ile gelişimi yeniden canlandırıldı ve şimdi ADOM'u hem ASCII hem de grafik modları ile özgürce seçim yapmanıza olanak tanıyan sunmamıza izin veriyor. ADOM, öncelikle canlı şehirleri, NPC diyaloglarını ve görevleri içeren ilk roguelike olarak bilinir, ancak karmaşık bir fantezi dünyasında zengin bir hikaye çizgisinden daha fazlasını sunar:
Özellikleri

  • Kasabalar, rastgele zindanlar, temel tapınaklar, mezarlıklar, antik kalıntılar, kuleler ve diğer sırlar gibi yüzlerce konumun bulunduğu devasa bir oyun dünyası
  • Bir sürü ırk (cüceler, drakelingler, sis elfleri, engeller, orklar, troller, çıngıraklılar ve diğerleri) ve daha da fazla sınıf (savaşçılar, elementalistler, suikastçılar, kaos şövalyeleri, düellocular ve çok daha fazlası) sonsuz oyun stillerine izin veriyor
  • çoğu gelişmiş rastgele özelliklere sahip yüzlerce canavar ve öğe
  • sizi güç arzusu ile lanetlenme korkusunu dengelemeye zorlayan bir yolsuzluk sistemi (yolsuzluklar sizi yavaş yavaş aşağılık bir canavara dönüştürürken aynı zamanda insanlık dışı faydalar da sağlar - çoğu zaman)
  • büyüler, dualar, mindcraft, simya, işçiliği ve daha fazlası
  • düzinelerce görev ve dallanma hikayesi
  • gerçekliğin kendisini değiştirebilecek çok sayıda çılgınca farklı son (sadece Kaos'u uzaklaştırabilir veya bir tanrıyı katledebilir, hatta kendiniz ölümsüz olabilirsiniz ve diğerleri)!
  • çeşitli oyun modları (oyunları yükleyip kaydedebilmek için hikaye modu, tuhaf haftalık zorluklarla yüzleşmek için meydan okuma modu, ücretsiz bir dilek asası için keşif modu ve daha fazlası)
  • çeşitli özelleştirme seçenekleri (açlığı kapatmak, yolsuzluğu kapatmak, canavar zorluğunu veya hazine oranlarını değiştirmek)
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.11+ İşlemci türleri ve hızı: 1 GHz RAM minimum: 512 MB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

525 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.