Anasayfa » Agisoft Metashape Professional 1.6.0 macOS
Grafik - 3D - Animasyon

Agisoft Metashape Professional 1.6.0 macOS


Hakkında

Agisoft Metashape Professional 1.6.0, fotogrametrik yazılımımızı yeni bir Metashape adı altında sunacağımızı duyurmaktan mutluluk duyar. Metashape, PhotoScan'ın tüm profesyonel fotogrametrik kit özelliklerini devralacak ve akıllı fotogrametri alanına deneyiminizi zenginleştirmek için biraz daha fazlasını sunacak.

Akıllıca uygulanan dijital fotogrametri tekniği, bilgisayar görme yöntemleri ile güçlendirilmiş, bir yandan, fotogrametri alanında yeni bir gelen tarafından yönetilebilen, ancak diğer yandan, sunacak çok şeyi olan akıllı otomatik işleme sistemi ile sonuçlanır. iş akışını çok sayıda belirli göreve ve farklı türde verilere göre ayarlayabilen bir uzman. Çeşitli vaka çalışmaları boyunca Metashape, kaliteli ve doğru sonuçlar ürettiğini kanıtlıyor.
Özellikleri

Fotogrametrik üçgenleme - Çeşitli görüntü türlerinin işlenmesi: hava (nadir, eğik) ve yakın mesafe. - Otomatik kalibrasyon: çerçeve (balık gözü dahil), küresel ve silindirik kameralar. - Çoklu kamera projeleri desteği. Yoğun nokta bulutu: düzenleme ve sınıflandırma - Doğru sonuçlar için ayrıntılı model düzenleme. - Geometri rekonstrüksiyonunu özelleştirmek için puan sınıflandırması. - .LAS dışa aktarma klasik nokta veri işleme iş akışından yararlanmak için. Dijital yükseklik modeli: Projeye bağlı olarak DSM / DTM dışa aktarma - Dijital Yüzey ve / veya Dijital Arazi Modeli -. - EXIF ​​meta verilerine / uçuş günlüğüne dayalı coğrafi referans: GPS / GCP verileri. - EPSG kayıt defteri koordinat sistemleri desteği: WGS84, UTM, vb. Coğrafi referanslı ortomosaik ihracat - Coğrafi referanslı ortomosik: çoğu CBS uyumlu GeoTIFF formatı; .KML dosyası Google Earth'te bulunur. - Büyük projeler için bloklar halinde ihracat. - Homojen doku için renk düzeltme. Ölçümler: mesafeler, alanlar, hacimler - Mesafeleri, alanları ve hacimleri ölçmek için dahili araçlar. - Daha sofistike metrik analiz yapmak için Metashape ürünleri çeşitli dışa aktarma formatları sayesinde sorunsuz bir şekilde harici araçlara aktarılabilir. Yer kontrol noktaları: yüksek hassasiyetli ölçme - Sonuçların doğruluğunu kontrol etmek için GSİO'lar içe aktarılır. - Hızlı GCP girişi için kodlanmış / kodlanmamış hedefler otomatik algılama. - Konumlandırma ekipmanı uygulanmadan referans mesafesini ayarlamak için ölçek çubuğu aracı. Python komut dosyaları: işleme iş akışını özelleştirme - Toplu işleme ek olarak - insan müdahalesinden tasarruf etmenin bir yolu olan Python komut dosyası, özelleştirme seçenekleri önerir: - birkaç benzer veri kümesi için bir parametre şablonu; ara işlem sonuçlarının incelenmesi; vb. Çokbantlı görüntü işleme - RGB / NIR / termal / çokbantlı görüntü işleme. - Tercih edilen kanala dayalı hızlı yeniden yapılandırma. - Yerleşik bitki örtüsü indeksleri (NDVI) hesaplaması ve ihracatı için çok kanallı ortomosaik üretim. 3D model: nesil ve tekstüre - Çeşitli sahneler: arkeolojik siteler, eserler, binalar, iç mekanlar, insanlar, vb. - Sketchfab kaynağını doğrudan yükleyin ve çeşitli popüler formatlara aktarın. - Fotogerçekçi dokular: HDR ve çok dosya desteği. Dinamik sahneler için 4D modelleme - Sinema grafik sanatında, oyun endüstrisinde vb. Yaratıcı projeler için çoklu kamera istasyonu veri işleme - Zaman dizisinde yeniden oluşturulan 3B modellerle çok sayıda görsel efekt için temel. Panorama dikişi - Aynı kamera konumundan yakalanan veriler için 3D rekonstrüksiyon - en az 2 kamera istasyonu olması koşuluyla kamera istasyonu. - Bir kamera istasyonu verisi için 360 ° panorama dikişi. Ağ işleme - Bir projede büyük veri kümelerinin işlenmesi için birden fazla düğümün birleşik gücünü kullanmak için bilgisayar ağı üzerinden dağıtılmış hesaplamalar.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

147 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.