Video Düzenleme

Aiseesoft Mac Video Converter Ultimate 9.2.32 macOS


Hakkında

Aiseesoft Mac Video Converter Ultimate 9.2.32 Şimdiye kadarki en iyi Mac video yazılımı, kullanıcıların Mac’te ev yapımı DVD’lerin yanı sıra 4K videolar da dahil olmak üzere videoları kolayca indirmelerini, dönüştürmelerini ve düzenlemelerini sağlar.

Videoyu HD video dosyalarına / 3D’ye
dönüştürme Bu yazılım dönüşümü ile inanılmaz video, HD AVI, HD WMV, HD MOV, TS, HD MP4 vb. Gibi olağanüstü görsel deneyim için videoyu HD videoya dönüştürebilirsiniz. video dosyalarını video 3B’ye. Beş mod: anaglif (kırmızı / mavi), Yan yana (Tam), Yan yana (yarım genişlik), Yukarı ve Aşağı (Tam), üst ve alt (yarım yükseklik).

Video Converter Ultimate, HD videoyu SD videoya dönüştürmek veya sadece farklı popüler SD video formatları arasında dönüştürmek için iyi bir seçimdir. Ek olarak, video kliplerin boyutunu çok fazla kalite kaybetmeden değiştirmek iyi bir yardımcı olacaktır.

DVD’yi video formatlarına dönüştürme 2D / 3D
Video DVD’yi kolayca MP4, AVI, WMV, 3GP, FLV ve diğer birçok biçime dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, bu yazılım, DVD dönüştürme dönüştürme DVD 3D video dosyalarını destekler.
Sadece bir dönüşümle video ve DVD’yi farklı çıktı formatlarına dönüştürmenize yardımcı olabilir. Ek olarak, bu DVD Ripper, aynı veya farklı video formatlarında birden fazla dosyayı yalnızca bir dönüşümle kolayca dönüştürmenize olanak tanıyan toplu dönüştürmeyi de destekler.

Popüler cihazlar için varsayılan ayarlar
Video Converter Ultimate, iPhone / iPad / iPod ayarları (iPod Touch ve iPhone 5 5 dahil), Android cihazlar, Samsung cihazları ve diğer popüler cihazlar için pek çok ön ayar sunar.
Hareket halindeyken DVD’leri veya video dosyalarını izlemek için, DVD ve videoyu optimize edilmiş aygıtları yüksek görüntü kalitesine sahip formatlara dönüştürmeniz yeterlidir. Yapmanız gereken, cihaz kategorisini kendi cihaz profilleri listesine göre seçip ardından istenen çıktı biçimini seçmektir.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.7 veya üstü 64bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

58 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.