Dönüştürücü Video Düzenleme

Aiseesoft Mac Video Converter Ultimate 9.2.50 MacOS

Hakkında

Aiseesoft Mac Video Converter Ultimate 9.2.50 Şimdiye kadarki en iyi Mac video yazılımı, kullanıcıların Mac’te ev yapımı DVD’lerin yanı sıra 4K videolar da dahil olmak üzere videoları kolayca indirmelerini, dönüştürmelerini ve düzenlemelerini sağlar. Mükemmelleşmeye devam et. Şimdi Aiseesoft Mac Video Converter Ultimate, hiç olmadığı kadar büyük.

Özellikleri

Daha net görsel deneyim için video kalitesini artırın (Yeni)
Yeni eklenen video geliştirme işlevi videonuzu kolayca düzenlemenizi sağlar. Video çözünürlüğünü SD’den HD’ye yükselterek daha net hale getirebilir, videonuzu daha eğlenceli hale getirmek için parlaklığı ve kontrastı optimize edebilirsiniz. Ek olarak, bu yeni eklenen işlev, videonun eskisinden daha temiz olması için yorucu video parazitini gidermenizi sağlar. Kırpma, Efekt ve Filigran gibi diğer düzenleme işlevleri daha canlı bir video efekti sağlayabilir.

Tek bir tıklatmayla video dosyasını döndürün ve çevirin (Yeni)
İnsanlar nereye giderseniz gidin taşımak için uygun olduğu için telefonla video kaydetmek için daha isteklidirler. Telefona kaydedilen videoyu bilgisayara aktarırken, yanlara doğru görüntülenebilir ve baş aşağı kötüleşebilir. Video döndürme işlevi, videonuzu doğru açıya ayarlamanızı kolaylaştırır. Videoyu saat yönünde 90 veya saatin ters yönünde 90 derece döndürebilir ve videoyu yalnızca tek bir tıklamayla dikey veya yatay olarak çevirebilirsiniz.

4K videolar dahil olmak üzere Mac’te çevrimiçi videoları indirin ve kaydedin
Bu Mac video yazılımı ile, YouTube, Vevo, Vimeo, Dailymotion, Metacafe, Yahoo ve Facebook’tan video indirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Herhangi bir video kalitesi için mevcut tüm YouTube formatlarını (MP4, FLV, WebM) destekler (360p ila 3072p arası) ve tüm yeni 1080p FULL-HD videoları, 2k çözünürlüklü videoları, 4k çözünürlüklü videoları ve hatta 3D videoları kolayca indirebilir Orijinal YouTube videosunun kalitesinin% 100’ü. M4A, MP3, MP4, AAC, FLV ve HD formatlarında en yüksek ses kalitesi var! En iyi bölüm, indirilen YouTube videolarını çeşitli aygıtlar için 432 video / ses profiline dönüştürebilmenizdir.

4K UHD’ye ve den video dönüştürme Desteği
Ev DVD’lerini ve videolarını MOV, AVI, MP4, MPG, MKV, HD MP4, HD MOV, vb. Dahil olmak üzere tüm popüler video formatlarına dönüştürebilir. Ayrıca 4K dönüştürmeyi destekler; tüm önde gelen standart ve yüksek tanımlı video formatlarını 4K video / ses formatlarına dönüştürmek için kullanılır. H.265 / HEVC, H.264, MPEG, Xvid, VP8, VP9 vb. Dahil olmak üzere her popüler 4K kodlama teknolojisini destekler. En yeni Mac OS X El Capitan’ı destekler. Yüksek uyumluluk, tüm Mac kullanıcıları için uygun hale getirir.

Videolarınızı
düzenleyin Video parlaklığını, kontrastı, doygunluğu, renk tonunu ve ses kontrolünü ayarlayın. Videonuzun iletisiyle ilgili olmayan bir bölümü kaldırın. Herhangi bir video klipten birden çok segmenti ayıklayın. Video kliplerdeki posta kutusunu veya sütun kutusunu kırpın. Videonuzu kişiselleştirmek için metin veya resim filigranları ekleyin. En iyi sonuçların alınmasını sağlamak için düzenlenen videonuzu gerçek zamanlı olarak önizleyin.

İPad, iPhone, Kindle Fire, PS3, Android cihazlarda ve daha pek
çok video oynatın ve izleyin Mac için bu olağanüstü video yazılımıyla, ev DVD’lerini ve videolarını çeşitli popüler kişisel cihazlara dönüştürmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. İPhone, iPad, iPod, Samsung Galaxy, Nokia Lumia, BlackBerry, Google Nexus, Moto X, Kindle Fire, vb. İçin en yüksek kalitede video ayarlarını içeren önceden ayarlanmış profilleri sunar.

2D ev DVD / videolarını Anaglyph, Yan Yana veya Üst / Alt 3D’ye dönüştürme
Bu Mac video yazılımı, kullanıcıların herhangi bir standart 2D videoyu Anaglyph’e (on tür), Yan Yana dönüştürmelerine yardımcı olan 2D’den 3D’ye dönüştürme aracı olarak işlev görür. Yarım Genişlik / Tam), Üst ve Alt (Yarım Yükseklik / Tam) AVI, MP4, MKV, FLV vb. Gibi çeşitli formatlarda 3B dosyalar taşınabilir 3D video aygıtlarında, bilgisayarlarda (PC / Mac) oynatılabilir. veya 3D TV’ler. L / R görüntüsünü değiştirmenize ve 3D sahne derinliğini istediğiniz gibi değiştirmenize olanak sağlar.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.7 veya üzeri, 64 bit işlemci

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

55 MB .zip

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.