Anasayfa » Alien Skin Blow Up 3.1.3.220 Mac OS
Fotoğraf

Alien Skin Blow Up 3.1.3.220 Mac OS


Hakkında

Kalitenizi kaybetmeden fotoğraflarınızın boyutunu artırın.  Blow Up, kristal resimleri büyütme için tutar. Özellikle duvara asılan büyük baskılarda Blow Up ile Photoshop arasındaki fark şaşırtıcı. Sürüm 3, bilgisayar aygıtları olmadan bile daha net görüntüler sağlar. Photoshop'u yeniden boyutlandırma komutunu anlıyorsanız, Nasıl Blow Up kullanılacağını biliyorsunuz. Büyük standart kağıt ebatlarından oluşan kütüphanemiz daha da kolaylaştırır. Lightroom ve CMYK ile uyumluluk, Blow Up profesyonel bir iş akışına uyarlanmıştır. Bu ürünü aşağıda ayrıntılı olarak verilen sistemlerde test ettik ve tam olarak destekliyoruz. Bu ürün başka yapılandırmalarda da çalışabilir, ancak garanti edilemez.
Sistem Gereksinimleri

Ana Bilgisayar Gereklilikleri Blow Up 3, aşağıdaki ana bilgisayar uygulamalarından birini gerektirir ve aşağıdakileri gerektirir: • Alien Skin Exposure X veya üstü • Adobe Photoshop CS6 veya Adobe Photoshop CC 2015 veya üstü • Adobe Lightroom Adobe Lightroom 6 veya CC 2015 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

33 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.